Okunma

Türk Telekom’dan ISS Kampanyası


07 Aralık 2010 Salı 14:50
Türk Telekom’dan ISS Kampanyası

Türk Telekom, ADSL internet hizmetini VAE(Veri Akış Erişimi) / YAPA(Yerel Ağın Paylaşıma Açılması) modeli ile sunan ISS’lere yönelik yeni bir kampanya hazırladı. Firmalar kullandıkları noktadan noktaya Metro Ethernet ve Metro Ethernet internet devrelerini yüzde 40 indirimli sunacak.

ISS’ler Türk Telekom’un indirim kampanyasından, kendi DSL müşterilerine sadece internet kullandırmak amacıyla aldıkları noktadan noktaya ve internet hizmeti için yararlanabilecek.

 

 

 

İndirim Ne Zaman Bitiyor?

VPN (sanal özel ağ) hizmetlerini kapsamayan kampanya sadece internet üzerinden taşınacak trafik için geçerli olacak. ISS’ler, Türk Telekom’un metro ethernet noktadan noktaya ve metro ethernet internet devrelerine uygulanan yüzde 40 indirim kampanyasından 2010 yılı sonuna kadar yararlanabilecek.

:: Metro Ethernet altyapılarının yaygınlaşmasını istiyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Türk Telekom’dan ISS Kampanyası”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    inanmam

" Türk Telekom’dan ISS Kampanyası konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türk Telekom’dan ISS Kampanyası ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türk Telekom’dan ISS Kampanyası ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "