Okunma

İndirimli Vista, Türkiye’de


04 Mart 2008 Salı 22:00
İndirimli Vista, Türkiye’de
Daha önce verdiğimiz haberde, Windows Vista’nın perakende fiyatının %40’a varan oranlarda azaltıldığını belirtmiş, Türkiye’deki durumla ilgili bir açıklama alır almaz bildirim yapacağımızı söylemiştik. Bugün elimize ulaşan bir basın duyurusunda, benzer bir duyuruyu Türkçe olarak gördük; fakat Türkiye’ye özel olarak bir söz olmadığı için konuyu Microsoft’a danıştık. Windows Vista’da yapılacak olan %40‘a varan oranlardaki indirimden Türkiye de faydalanacak.

Fiyatlar Belli Değil

Önceki haberimizi yayınladığımızda ülkemizdeki dağıtıcılardan Logosoft‘un verdiği bilgi, bu konuda bir gelişme veya fiyat değişimi olmadığı yönündeydi. Ülkemizde geçerli olacak yeni Windows Vista fiyatlarını, Microsoft veya dağıtıcılar tarafından gelecek bilgilere göre bildireceğiz. Ayrıca ülkemizdeki internet mağazalarında da herhangi bir değişim göremedik. Yok, bunlar indirimli fiyatsa, bize pek yaramamış.

SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “İndirimli Vista, Türkiye’de”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    zeki müren de bizi görecek mi?

  2. SDN Okuru dedi ki:

    o ne ya? yenir mi?

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Türk toplumu daha vistaya hazır değil…

" İndirimli Vista, Türkiye’de konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İndirimli Vista, Türkiye’de ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İndirimli Vista, Türkiye’de ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "