Okunma

Kraliyet Online Yenilendi


12 Şubat 2009 Perşembe 11:21
Kraliyet Online Yenilendi

İngiliz Kraliyet Ailesi yenilenen imaj çalışmaları sırasında resmi internet sitesini de yeniledi. www’nin mucidi olarak tanınan ve 2004 yılında Kraliçe tarafından Sör ünvanı verilen Tim Berners-Lee, siteyi yenileyen ekibin başında yer aldı. Geçtiğimiz yıl Türkiye’yi de ziyaret eden Kraliçe Elizabeth, teknoloji seven biri olarak tanınıyor. Yenilenen sitede İngiliz Kraliyet Ailesi’nin YouTube üzerindeki kanalında yayınlanan videolara da ulaşabilmek mümkün.


İngiliz Kraliyet Ailesi’nin yeni internet sitesi sadeliğiyle dikkat çekiyor.

The British Monarchy başlıklı bu resmi sitede Kraliçe’nin hayat hikayesini takip etmek, çocukluk fotoğraflarına bakmak, günlük programını incelemek ve ailenin diğer fertleriyle ilgili bilgi almak mümkün. Sade bir tasarıma sahip olan sitede dünya genelindeki olaylar hakkında yapılan resmi açıklamalar da bulunuyor. Ayrıca isteyenler Google Maps üzerinden kraliyet ailesi üyelerinin yaşadığı bölgeleri de görüntüleyebiliyor. Düzenli takip etmek isteyenler için RSS linkleri de unutulmayan detaylar arasında yerini alıyor.

Ziyaret etmek için: royal.gov.uk

:: Bizim Cumhurbaşkanlığı sitesi sizce nasıl?
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kraliyet Online Yenilendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kraliyet Online Yenilendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kraliyet Online Yenilendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "