Okunma

İngiltere’de Twitter’a Sansür Mü Geliyor?


12 Ağustos 2011 Cuma 08:50
İngiltere’de Twitter’a Sansür Mü Geliyor?

“Herkes bu korkunç olayların sosyal medya sitelerinde organize edildiğini biliyor. Özgür bilgi akışı iyi işler için kullanılabileceği gibi kötü işler için de kullanılabilir” şeklinde konuşan David Cameron’un bu sözleri büyük bir tartışmanın da başlamasına yol açtı.

İsyancıların sosyal ağlarda organize olmasını önleyebilmek için polisle birlikte çalışma yaptıklarını belirten Cameron’un genel sekteri de parlamentoya yaptığı açıklamada hükümet, polis ve sosyal medya temsilcileriyle birlikte bu konu üzerinde çalışma yaptıklarını doğruladı.

:: İngiltere’de tartışılan sansür uygulamaları hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarHakan Kilyusufoğlu

Yazdığı haberlerdeki olayları farklı bakış açılarından sunmayı seven yazar, SDN’nin yazı işleri müdürü olarak çalışmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “İngiltere’de Twitter’a Sansür Mü Geliyor?”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  arap olaylarında twitter yasaklanınca google amca o ülkelere ozel sesli telefon servisleri kurmustu. şimdi biride ingilteredeki bu yasağı aşmak için bir servis kursun da anlasınlar anarşistten yana olmak ne demek.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  doğru bi adım olur facebook twitter alayını kapatsınlar.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Biri şu arkadaşı eğitsin!
  Olum onlar sembolik sembolik bir yetkileri vs yok.

 4. evowinds dedi ki:

  Medeniyetin Beşiği(!) sallanmaya başladı desenize tekrardan…
  Orada da gerçi Monarşi var, yıllardır Kraliçe duruyor hiç Kral olduğunu hatırlamı***** />
  Prens Charles hala "Prens" düşünsenize…
  Oraya da demokrasi gitmeli…

" İngiltere’de Twitter’a Sansür Mü Geliyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İngiltere’de Twitter’a Sansür Mü Geliyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İngiltere’de Twitter’a Sansür Mü Geliyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "