İnnova HP’nin Yeni Platin İş Ortağı Oldu


14 Ekim 2009 Çarşamba 09:59
İnnova HP’nin Yeni Platin İş Ortağı Oldu

İnnova, kurulduğu günden bu yana birçok önemli projede HP Yazılım Grubu ile işbirliği yapmış son olarak da 2008 yılında HP tarafından “Yılın Değer Katan Satış Ortağı” ödülüne layık görülmüştü. İnnova’nın bilgi teknolojileri sistem yönetim yazılımları alanındaki yeni yatırımları ile birlikte İnnova ve HP arasındaki iş ortaklığı çerçevesi daha genişlemiş oldu. İki firma arasında imzalanan anlaşma ile 350 kişilik mühendis kadrosuna sahip Türkiye’nin bilişim çözümleri alanındaki öncü firması İnnova, HP’nin Platin İş Ortağı konumuna yükseldi.

 

İnnova birçok marka ile iş ortaklığı yapıyor.

 

Konuyla ilgili olarak memnuniyetlerini dile getiren HP Genel Müdürü Serdar Urçar şunları söyledi: “HP Yazılım Grubu’nun Türk Telekom grup şirketleri bünyesinde yer alan ve uzun soluklu işbirliğimiz bulunan İnnova ile Platin İş Ortaklığı seviyesinde çalışacak olmasından dolayı büyük heyecan ve mutluluk duyuyoruz. Mevcut işbirliğimizi ortaya çıkan bu sinerjiyle birlikte daha da ileriye götürerek, uçtan uca çözüm sağlama kapasitesine ulaşan İnnova ile daha büyük projelere imza atmayı umuyoruz.”

İnnova Genel Müdürü Aydın Ersöz, bu yeni birliktelik ilgili şunları söyledi: “Tüm dünyada hızla büyüyen, bilgi teknolojileri yönetim yazılımları ve altyapı sistemleri pazarında yeni yatırımlarımızla birlikte önemli projelere imza atacağımızı düşünüyoruz. Bu yeni birleşmeyle HP Yazılım Grubu’nun Platin iş ortağı olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bundan sonraki süreçte hedefimiz, İnnova çatısı altında gerçekleşecek benzer birleşmeler ile faaliyet alanlarımızı genişletmeye devam ederek Türkiye dışında da söz sahibi bir çözüm şirketi konumuna gelmek.”

:: Türk yazılım firmaları yurt dışında başarılı olabileceğini düşünüyor musunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İnnova HP’nin Yeni Platin İş Ortağı Oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İnnova HP’nin Yeni Platin İş Ortağı Oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İnnova HP’nin Yeni Platin İş Ortağı Oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC
  2. 2 RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme! RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme!
  3. 3 Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik! Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik!
  4. 4 Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık! Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık!
  5. 5 Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme! Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme!
  6. 6 Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme! Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme!
  7. 7 Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor! Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor!
  8. 8 BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur? BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur?
  9. 9 Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu? Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu?
  10. 10 Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor? Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor?