Okunma

İnovasyonu Yeniden Keşfetmek


24 Ağustos 2009 Pazartesi 15:51
İnovasyonu Yeniden Keşfetmek

2005 yılında Time Dergisi tarafından “Dünya’nın En Etkili 100 İnsanı“ndan biri seçilen ve kitapları en çok satan yazarlar arasında bulunan pop sosyolog Malcolm Gladwell, 11 Eylül 2009 Cuma günü Conrad Otel’de Turkcell çalışanları ve iş dünyasından katılımcılarla biraraya gelecek. Gladwell, “İnovasyonu Yeniden Keşfetmek” başlıklı konuşması ile dinleyicilere farklı bakış açıları sunacak.

 

Turkcell Akademi, Malcolm Gladwell’i Turkcell ve Turkcell Grup ekosistemi ve iş dünyasına değer katmak amacıyla Türkiye’ye davet etti. İş dünyasından katılımcılara da açık olan konferansla ilgili detaylı bilgi için: www.turkcellakademi.com.tr

 

Malcolm Gladwell; “Outliers“, “Blink” ve “The Tipping Point” adlı kitaplarıyla en çok okunan yazarlar arasına girdi. Son kitabı Outliers’da başarının sadece kişisel özellikler, kararlılık ve yetenekle ilgili olmadığı konusuna değinen Gladwell, tüm dünyada takip edilen yazıları ve etkili konuşmalarıyla karmaşık akademik açıklamaları, anlaşılır hale getirerek iş dünyasına değer katması ile tanınıyor.

:: Bu konferansları faydalı buluyor musunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İnovasyonu Yeniden Keşfetmek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İnovasyonu Yeniden Keşfetmek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İnovasyonu Yeniden Keşfetmek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "