Instagram canlı yayın yorumları için yeni özellik!


07 Temmuz 2020 Salı 23:45
Instagram canlı yayın yorumları için yeni özellik!

Yeni ortaya çıkan bir Instagram özelliği ile canlı yayında yorumları kontrol etmek çok daha kolay hale geliyor. Instagram, yorumları canlı yayında kontrol etmek için yorum başa tutturma, yorum silme ya da kullanıcıyı yayından atma gibi seçenekler sunuyor.

Şimdi ise yorum başa tutturma için yeni bir güncelleme geldi. Buna göre, Insagram olumlu yorumları daha fazla ön plana çıkarmak istiyor.

Instagram canlı yayın için yeni yorum başa tutturma özelliği!

Instagram, canlı yayın açan yayıncılar için yorum başa tutturma özelliği yeniledi. Bu yenileme sayesinde, yayıncıların canlı yayın sırasında yorumları daha aktif kontrol etmesi sağlanacak.

Bu özelliğe göre artık daha fazla yorumu öne çıkarmak mümkün olacak. Pandemi döneminde hayatımıza giren, yorumu başa tutturma özelliği için bir olan sınır Instagram tarafından üçe yükseltildi. Buna göre platform, olumlu daha fazla yorumun ön plana çıkmasını amaçlıyor.

Instagram, Instagram canlı yayın, Instagram yorumları, Instagram başa tutturulan yorum, Instagram özelliği

Yayın yaparken, yorumları görüntüleyip, arasından istediğinizi seçip başa tutturmanız mümkün. Özellikle yayında hatırlatmanız gereken bir bilgiyi de diğer başka yorumları öne çıkarırken de sürekli başa tutturabileceksiniz. Aslında çoklu yorum başa tutturma özelliği bir süredir deneme aşamasındaydı. Şimdi ise platform herkes için bu özelliği kullanıma açmış oldu.

Instagram, her ne kadar son dönemde Facebook ekseninde gelişen reklam boykotundan etkilenmiş olsa da, son olarak ırkçılık ile ilgili adımlar atmaya başladı. Platformun bu yeni güncellemeyi, ırkçılığa karşı olumlu yorumların ön plana çıkması için yaptığı da iddialar arasında.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Instagram canlı yayın yorumları için yeni özellik! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Instagram canlı yayın yorumları için yeni özellik! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Instagram canlı yayın yorumları için yeni özellik! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Xiaomi Redmi Note 9 Pro vs Redmi Note 9S Xiaomi Redmi Note 9 Pro vs Redmi Note 9S
  2. 2 Note 20 serisi geliyor! Canlı yayına hazırlanın Note 20 serisi geliyor! Canlı yayına hazırlanın
  3. 3 Video yağmuruna tutulacaksınız! SDN ofis içi Video yağmuruna tutulacaksınız! SDN ofis içi
  4. 4 Telefonlara uzaktan eriştiren uygulama AirDroid inceleme Telefonlara uzaktan eriştiren uygulama AirDroid inceleme
  5. 5 Grafikleriyle bilgisayar ağlatan oyunlar! (Video) Grafikleriyle bilgisayar ağlatan oyunlar! (Video)
  6. 6 SDN ofisinin aksesuar tercihleri neler? SDN ofisinin aksesuar tercihleri neler?
  7. 7 Kadın gözüyle iPhone SE 2020 Kadın gözüyle iPhone SE 2020
  8. 8 Ücretsiz yazılım geliştirme uygulamaları! (Video) Ücretsiz yazılım geliştirme uygulamaları! (Video)
  9. 9 "Uygun fiyatlı" iPhone 8 Plus hala alınır mı?
  10. 10 iPhone 11 kamerasını Spigen ile zırhladık! iPhone 11 kamerasını Spigen ile zırhladık!