Okunma

Instagram Geçmişteki İletileri Gösterecek


16 Mart 2016 Çarşamba 15:00
Instagram Geçmişteki İletileri Gösterecek

Dünya genelinde kullanıcıların en çok tercih ettiği fotoğraf paylaşım uygulamalarından biri olan Instagram, yeni bir özellik ile geliyor.

2010’da kurulduktan sonra, 2012’den beri Facebook bünyesinde kullanıcılara hizmet vermeye devam eden uygulama, Facebook’a benzer olarak geçmiş iletilerinizi size hatırlatacak.

Zaman çizelgesi özelliği beraberinde geçmiş zamandaki fotoğraf, video gibi paylaşımlar, arkadaşınızla olan arkadaşlık geçmişiniz gibi iletiler size gösterilecek.

16-03/16/16202-12857-160315-instagram-l.jpg

Facebook’tan farklı olarak, söz konusu paylaşımları, bilgileri bir kolaj çözümü beraberinde kullanıcılara sürmeyi planlayan Instagram, bir farkındalık yaratma hedefi ile yola çıkıyor.

Apple Insider’da yer alan habere göre, henüz ne zaman hizmete gireceği belirsiz olan uygulamaya dair detaylar bu kadarla sınırlı durumda.

Instagram’ın yeni özelliğinin kullanıcılar düzeyinde nasıl bir etki yaratacağı bilinmez; fakat uygulamanın gün geçtikçe kullanıcı sayısını ve bulundurduğu paylaşımları arttırarak büyüdüğünü söyleyebiliyoruz.

:: Instagram’ın kullanıcılara sunmayı planladığı yeni özellik hakkında ne düşünüyorsunuz?

 
yazarAta Ateş

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nde okuyan Ata; teknoloji, müzik, film ve popüler kültür yazılarıyla SDN’de kariyerine devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Instagram Geçmişteki İletileri Gösterecek”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Türkçe mi şimdi bu makale? Yazılardan hiçbir şey anlamadım.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Nasıl bir arayüz var acaba

 3. SDN Okuru dedi ki:

  göstersin bakalım neler olacak….

 4. SDN Okuru dedi ki:

  İki kere okudum anlamadim 🙂

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Çünkü geçmiş aslında bazen geçmemiştir.

" Instagram Geçmişteki İletileri Gösterecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Instagram Geçmişteki İletileri Gösterecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Instagram Geçmişteki İletileri Gösterecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "