Instagram gizli hesaplarını nasıl görebiliriz?


17 Eylül 2020 Perşembe 18:33
Instagram gizli hesaplarını nasıl görebiliriz?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte internet ve bu sayede de sosyal medya platformları çok farklı noktaya ulaştı. İlk olarak Facebook ile birlikte bambaşka noktalara gelen sosyal medya; Facebook’un Instagram ve WhatsApp‘ı satın almasının ardından çok daha devasa boyutlara ulaştı. Ardından da daha farklı platformlar piyasaya çıktı. Bu videomuzda dünyanın en popüler sosyal medya platformalarından biri olan Instagram’ın gizli hesaplarını gösteren bir uygulamayı kullandık. Peki, bu uygulama gerçekten gizli hesapları gösteriyor mu? Instagram gizli hesaplarını nasıl görebiliriz?

Instagram gizli hesaplarını nasıl görebiliriz?

Sosyalmedya devi Instagram, kullanıcıların kendilerini takip etmediği kişilerin hesaplarını ve fotoğraflarını görmelerini engellemek için gizli hesap özelliğini barındırıyor. Bu noktada, gizli hesapların içeriğini göremiyoruz. Bizde ShiftDelete.Net ailesi olarak, Instagram gizli hesaplarını bir uygulama yardımıyla görüp göremeyeceğimizi test ettik. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri hazırladığımız video ile baş başa bırakalım.

Videoda da gördüğünüz gibi bazı hesaplarda geçerli olurken, bazı hesapları göremedik. Bu noktada yapılacak pek bir şey olmasa da, Instagram’ın güvenlik kısmını biraz daha güçlü bir hale getirmesi gerekiyor.

Instagram’daki gizli hesapları görme konusu hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.
Abone ol
Bildir
guest
11 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Jesica
Jesica
4 ay önce

İnsanların aklına niye kötü şeyleri sokuyorsunuz. Yanlış bir tutum adı üzerinde gizli hesap.

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
4 ay önce

Hakkı abi bu güzel kızları çok sevdim

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
4 ay önce

Sevgilileride seni çok sevmiş öyle diyorlar 😀

SeYYaH
SeYYaH
4 ay önce

Seyyah amca ilk videonuzu beğendi. 🙂 Çok cici ve şekersiniz. İlk videoda ürkeklik ve mahçubiyet çok normal ve doğal bir haldir. Daha cesur olun, özgüveninizi asla kaybetmeyin. Sektörde çok daha iyi olacağınızı ve iyi yerlere geleceğinize inanıyorum. Çıktığınız bu yolda Mevlam yardımcınız olsun.

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
4 ay önce

Programi yukleyen herkes kendi takip ettikleri gizli profilleri sistemin veritabanına eklemiş oluyor. Yani A ve B kişisi programı yuklemiş olsun. A kişisi B nin listesindeki gizli profilleri B kişisinin şifresi ile görebiliyor. O yüzden bazı gizli profiller görüntülenebilirken bazıları görüntülenmiyor. Benim tavsiyem bu tip programları yükleyip arkadaşlarınızı satmayın 😁
Saygılar

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
4 ay önce

Tesekkurler kızlar. Artık kaleye kilit dayanmayacak sayenizde. 🙂

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
4 ay önce

bu kızlar her zaman bizim başımıza bela oluyor 🙂

Ftech69722
Ftech69722
4 ay önce

ayn :F

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
4 ay önce

Ben pingruyu yükledim ama göstermiyor hani 50 takipçimde var ama olmadı

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
4 ay önce

instagramda bir acık oldugunu sanmıyorum. çünkü bu tür programların calısma mantıgı ekseriyetle aynı programı kullanan diger kişiler üzerinden profillere ulasma mantıgına dayanıyor. şöyle ki: hesabı gizli olan birinin profiline ulasmak istediginizde, bu program onu ve onun arkadas listesindekileri tarayıp aynı programı yüklemiş birisi var mı diye bakıyor ve bu programı kullanan varsa onun üzerinden gizli profile erisiyor. bir nevi program kendi agını kuruyor. Dilara nın profilinin acılması onun veya arkadas listesindekilerden birinin bu programı yüklemiş olmasından kaynaklanıyor.

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
30 gün önce

indirdim paket bile aldım ama açılmıyor nedeni nedir ??

" Instagram gizli hesaplarını nasıl görebiliriz? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Instagram gizli hesaplarını nasıl görebiliriz? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Instagram gizli hesaplarını nasıl görebiliriz? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik! Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik!
  2. 2 3D yazıcıda ofis için neler bastık? 3D yazıcıda ofis için neler bastık?
  3. 3 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  4. 4 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  5. 5 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi
  6. 6 Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık! Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık!
  7. 7 Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı
  8. 8 Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba! Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba!
  9. 9 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2
  10. 10 M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor