Okunma

Instagram için yeni özellikler yolda!


17 Mayıs 2018 Perşembe 11:43
Instagram için yeni özellikler yolda!

Instagram, yeni güncellemeleri ile kullanıcılarını şaşırtacak gibi duruyor. Bununla birlikte, kullanıcıları için daha iyi bir sosyal medya deneyimi sunmaya çalışan uygulama, birbirinden güzel özellikleri ile karşımıza çıkıyor. Bunun yanı sıra yeni özellikler kullanıcılar için de çok yararlı olacak gibi duruyor. Şimdi, gelin hep beraber, bu yeni özellikleri yakından tanıyalım. Instagram güncellemeleri ile, bakalım rakiplerini geride bırakmaya devam edecek mi?

Instagram güncellemeleri ile gelen yenilikleri

Yine Twitter üzerinden sızan bilgilere göre uygulama, bazı özelliklerin test edildiğini ortaya çıktı. Test edilen bu özellikler için şirket, kesin bir açıklama yapmamakla birlikte, ilerleyen zamanlarda bu özelliklerin geleceği ön görülüyor.  Çünkü bu tarz bir yaklaşım, daha önce ortaya çıkan sızıntılarda da yaşanmıştı.

Öncelikli olarak uygulama, yakın zamanda kullanıcılarının ne kadar zaman harcadığını gösteren bir özellik üzerinde çalışıyor. Bu özelliğe ek olarak Instagram, Facebook ile giriş kısmında bazı yenilikler yapacak gibi duruyor. Bu yenilikler sayesinde uygulama, Facebook bildirimlerinizi de gösterecek. Yani, Facebook ile entegre halde çalışacak gibi duruyor.

Instagram güncellemeleri
Bu özelliğin yanı sıra, uygulama hakkında en kıs yeni sızıntılar da ortaya çıktı. Bu sızıntılara bakacak olursak, uygulamanın giriş kısmında bazı değişikliklerin yaşandığı gözden kaçmıyor. Bu değişiklik, uygulamanın şifremi unuttum kısmının yerinin  değişmesi olarak göz çarpıyor. Bu değişiklik ile birlikte, Facebook ile giriş simgesinin daha da belirgin olduğunu görüyoruz.

Instagram güncellemesi

Instagram’ın bir diğer özelliği ise, yeni gelmesi beklenen çıkartmalar olarak göze çarpıyor.  Bu çıkartmaların en yenisi, Internal olarak da dikkat çekiyor.

instagram güncellemeleri

Bu özellik dışında, Instagram uygulamasının ana sayfasında bazı değişikler de yaşanacak. Bu değişiklere bakacak olursak, gönderilere bakmak için ana sayfada gezinirken hikayeler bölümü sabit olacak ve birazcık da küçülecek gibi  duruyor. Tüm bu özellikler, şu an için test aşamasında olup, ilerleyen zamanlarda kullanıcılara sunulacak gibi duruyor.
yazarNurullah Akbıyık

Teknolojiyi çok seven Nurullah, boş vakitlerinde yabancı dizi ve film izlemeye bayılır. Ayrıca oyun delisidir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

2 yorum - “Instagram için yeni özellikler yolda!”

  1. ercan goher dedi ki:

    merhaba..benin telefonum samsung s8 plus instagramımda gif özelliği yok..programı kaldırdım ve tekrar yükledim..ama değişiklik olmadı..yani yine yok..sebebi nedir sizce ?kolay gelsin..🙋‍♂️

  2. Hakkı dedi ki:

    Verodan çalıyor bu özellikleri 🙂

" Instagram için yeni özellikler yolda! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Instagram için yeni özellikler yolda! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Instagram için yeni özellikler yolda! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "