Okunma

Instagram Hikayeler için artık uygulama şart değil!


16 Kasım 2017 Perşembe 23:59
Instagram Hikayeler için artık uygulama şart değil!

Instagram, adeta Hikayeler özelliğini kullanmayan hiç kimse kalmasın diye bir yenilik yapmış durumda. Bundan böyle Instagram Hikayeler paylaşımlarınızı mobil web üzerinden de gerçekleştirebileceksiniz.

Instagram Hikayeler mobil web için de geliyor!

Artık, instagram.com adresine giriş yaparak hikaye oluşturma ve beğendiğiniz gönderileri kaydetme olanağına sahipsiniz. Akışınızın sol üst tarafına eklenen kamera ikonuna tıklayıp bir fotoğraf çekmeniz ya da kütüphanenizden bir fotoğraf seçmeniz mümkün. Ek olarak, metin ekleyip ve metin rengini değiştirebiliyorsunuz.

Instagram Hikayeler

Daha sonra tekrar göz atmak istediğiniz gönderiler içinse uygulamada olduğu gibi mobil web üzerinden de gönderi kaydetme özelliğini kullanabileceksiniz. Sayfanın sağ üst köşesindeki Kaydedilenler ikonu ile kaydetmiş olduğunuz gönderilere bakabiliyorsunuz.

Instagram tarafından tüm bu özelliklerin önümüzdeki haftalarda tüm kullanıcılara sunulmuş olacağının altı çiziliyor.

:: Mobil web için de hikaye paylaşımı ve gönderi kaydetme özelliğinin gelmesi konusunda ne düşünüyorsunuz?




yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Instagram Hikayeler için artık uygulama şart değil! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Instagram Hikayeler için artık uygulama şart değil! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Instagram Hikayeler için artık uygulama şart değil! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "