Okunma

Instagram Hikayeler için beklenen özellik geldi!


08 Kasım 2017 Çarşamba 16:00
Instagram Hikayeler için beklenen özellik geldi!

Instagram, Snapchat platformundan aldığı Hikayeler özelliğini geliştirerek büyütmeyi sürdürüyor. Yeni Hikayeler özelliği ise birçok kullanıcıyı memnun edeceğe benziyor.

Instagram Hikayeler için 24 saatten eski içerikler eklenebilecek!

Facebook çatısı altında hizmet veren Instagram, bundan böyle kullanıcılarının 24 saatten daha fazla süre önce çektiği fotoğraf ve videoları hikayelerine eklemesine olanak sağlayacak. Yani artık galerinizden kolayca istediğiniz içeriği bulup anında arkadaşlarınızla paylaşabileceksiniz. Böylece hile yaparak eski fotoğraflarınızın ekran görüntüsünü alıp paylaşma dönemi sona eriyor diyebiliriz.

Instagram

Her zaman yaptığınız gibi kameradayken yukarı kaydırarak içeriklerinizi açmak veya galeri ikonuna tıklamak yeterli olacak. Kaydırarak fotoğraf veya videonuzu seçebilecek ve hızlıca paylaşabileceksiniz. Öte yandan, 24 saatten eski bir görüntü seçerseniz otomatik olarak bunun çekildiği zamanı içeriğinize eklemenize yardımcı olacak bir çıkartma göreceksiniz. Bu çıkartmayı istediğiniz gibi döndürebilecek, boyutlandırabilecek veya kaldırabileceksiniz. Kısacası bu yeni özellik için adeta bir “throwback” kolaylığı diyebiliriz.

Bu yeniliği kullanabilmek için iOS için sürüm 22 ve Android için sürüm 18’e sahip olmanız gerektiğinin altını çizelim.

:: Bu yenilik konusunda ne düşünüyorsunuz?
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Instagram Hikayeler için beklenen özellik geldi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Instagram Hikayeler için beklenen özellik geldi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Instagram Hikayeler için beklenen özellik geldi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "