Okunma

Instagram hikayeleri için yepyeni özellik!


08 Mayıs 2018 Salı 00:19
Instagram hikayeleri için yepyeni özellik!

Günden güne değişen Instagram hikayeleri, yeni bir özelliğe hazırlanıyor. Eğer Instagram’ın kaynak kodlarında bulunan kod doğru ise artık Instagram hikayelerinize müzik ekleyebileceksiniz. 

Facebook, Sony, Warner Music, Universal ve diğer Avrupalı ​​yayıncılar gibi plak şirketleriyle son zamanlarda yaptığı lisans anlaşmalarıyla videolara müzik eklemeye hazır gibi görünüyor.

TechCrunch’taki bir rapora göre, Instagram Android uygulamasındaki bazı kodlar, Spotify veya SoundCloud gibi yerlerden hikayelerinize telif hakkıyla korunan müzikleri eklemenize yarayacak özellikler barındırıyor.

Ishan Agarwal tarafından bulunan kod, Instagram hikayeleri sistemindeki gizli bir müzik arama özelliği olarak karşımıza çıkıyor.

Instagram hikayeleri

Instagram hikayeleri müzik etiketleri barındıracak

Müzik etiketleri diye adlandırılan sistem, kullanıcıların hikayelerine müzik eklemelerine olanak tanıyor.

TechCrunch, türler, ruh halleri veya trend şarkılar için arama yapılabildiğini, ardından bu müziklerin videolara ve muhtemelen fotoğraflara yerleştirilebileceğini bildirdi.

Elbette uygulanmayan bir kod bulmak, bunun kısa bir süre sonra tam teşekküllü bir özellik haline geleceği anlamına gelmez.  Ancak TechCrunch’ın belirttiği gibi bu özellik yayınlanırsa, reklam verenlerin ciddi anlamda ilgisini çekecek bir özellik olacağa benziyor.

Ayrıca aşağıdan Instagram’a yeni gelecek özellikleri derlediğimiz videomuzu izleyebilirsiniz.
yazarCem Mildon

Teknoloji, spor ve kripto para gibi alanlarda çeşitli tecrübeleri ve girişimleri bulunan Cem, içeriklerini okuyuculara sunmaktan büyük zevk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Instagram hikayeleri için yepyeni özellik! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Instagram hikayeleri için yepyeni özellik! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Instagram hikayeleri için yepyeni özellik! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "