Okunma

Instagram anket özelliği şimdiden çok sevildi!


04 Ekim 2017 Çarşamba 09:00
Instagram anket özelliği şimdiden çok sevildi!

Instagram yine, yeni bir özellikle kullanıcılarının karşısına çıkmış durumda. Bundan böyle kullanıcılar hikayeler üzerinden anket gerçekleştirebilecek. Nasıl mı?

Instagram Hikayeleri ile anket dönemi!

Hikayeler için sunulan etkileşimli anket çıkartması ile artık yarın için kıyafeti giyeceğinize ya da yemeğe nereye gideceğiniz takipçilerinizden gelen oylama sonuçlarına göre karar ermeniz mümkün. Fotoğraf veya video çektikten sonr,a hikaye paylaşımınıza iki seçenekli anket ekleyebileceksiniz. Bu çıkartmaya kendi sorunuzu ve anket seçeneklerinizi de ekleyebiliyorsunuz.

Anketinizin sonuçlarına gerçek zamanlı olarak erişebiliyor olmanız da kesinlikle bir başka güzellik. Her bir seçeneğin kaç oy aldığını ve kimlerin ne oy verdiğini anında görebiliyorsunuz. Hikayelerde olduğu gibi anket ve sonuçların 24 saat sonra yok olduğunun da altını çizelim. Şu an için sunulan iki seçeneğin ileride daha da artıp artmayacağı konusunda ise bilgi verilmiyor.

Metin ve fırçalar için yeni renk seçici aracı da birçok kullanıcıyı memnun edecek. Metin veya çizim aracı için renk seçerken sol tarafta yeni bir damlalık ikonu göreceksiniz. Bunu kullanarak fotoğraf veya videonuzdan herhangi bir renk seçebilecek ve kullanabileceksiniz.

Tüm bu yeni özellikler için App Store veya Google Play üzerinden Instagram’ın 17. Sürümüne güncelleme yapmanız gerekiyor.

:: Uygulama için sunulan yenilikler hakkında düşünceleriniz neler?
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Instagram anket özelliği şimdiden çok sevildi!”

  1. 'Mustafa Akyüz dedi ki:

    Desenize Yandık Artık

" Instagram anket özelliği şimdiden çok sevildi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Instagram anket özelliği şimdiden çok sevildi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Instagram anket özelliği şimdiden çok sevildi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "