Instagram mafyaları bize neler çektirdi?


08 Eylül 2020 Salı 19:10
Instagram mafyaları bize neler çektirdi?

Sosyal medya kullanımı arttıkça, yaşanan sıkıntılar da bir hayli fazlalaşıyor. Bunun önüne geçilmesi için çeşitli önlemler alınsa da, kötü niyetli kişiler bir yolunu bulup zorbalık yapmaya devam ediyorlar. Bu durum herkesin başına gelebiliyor. Örnek vermemiz gerekirse, ofis olarak biz ve çevremizdeki kişilerde çeşitli Instagram mafyaları hakkında yakınabiliyoruz. Bu videomuzda da Hakkı Alkan, başından geçen sosyal medya zorbalıklarını anlattı. Bu olayların nasıl geliştiği ve kötü niyetli kişilerin bunları nasıl yaptıklarını anlattığımız videomuz yayında.

Instagram mafyaları bizden ne istiyor?

Instagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya platformlarında yaşadığımız çeşitli sıkıntılardan bahsettiğimiz video ile sizleri baş başa bırakalım.

Hakkı Alkan’ın çevresinin yaşadığı ve ofisimizden Furkan’ın başına gelenleri anlattığımız videoda da gördüğünüz gibi, internet ortamında zaman zaman sıkıntılı durumlarla karşılaşabiliyoruz. Bazı durumlarda bu sıkıntıların altından kalkabilsek de, bazı durumlarda maalesef hesaplar tamamen gidebiliyor.

Bu tarz internet zorbalıklarına maruz kalmamak için, daha bilinçli olmalı ve belli başlı noktaları atlamadan dikkatli davranmalıyız.

Hakkı Alkan’ın başından geçenler ve Instagram mafyaları hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Benzer olaylar yaşadınız mı? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Instagram mafyaları bize neler çektirdi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Instagram mafyaları bize neler çektirdi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Instagram mafyaları bize neler çektirdi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Huawei Watch GT 2 Pro inceleme! Huawei Watch GT 2 Pro inceleme!
  2. 2 Merak edilen telefon Vivo X50 Lite inceleme! Merak edilen telefon Vivo X50 Lite inceleme!
  3. 3 Dyson V11 kablosuz süpürge incelemesi! Dyson V11 kablosuz süpürge incelemesi!
  4. 4 En iyi Chrome eklentilerini sıraladık! En iyi Chrome eklentilerini sıraladık!
  5. 5 Gençlerle füze gönderdik! Gençlerle füze gönderdik!
  6. 6 Twitter'da dolandırıcı reklamlarına tıkladık! Twitter'da dolandırıcı reklamlarına tıkladık!
  7. 7 3.700 TL ile telefon, kulaklık ve akıllı saat aldık! 3.700 TL ile telefon, kulaklık ve akıllı saat aldık!
  8. 8 Yazılımcılara sorulan zor sorular Yazılımcılara sorulan zor sorular
  9. 9 Uygun fiyatlı Game Garaj Shark 5A inceleme! Uygun fiyatlı Game Garaj Shark 5A inceleme!
  10. 10 Uygun fiyatlı Logitech G102 Lightsync inceleme! Uygun fiyatlı Logitech G102 Lightsync inceleme!