Okunma

Instagram’a çoklu hesapta paylaşım desteği geldi!


10 Ocak 2019 Perşembe 08:00
Instagram’a çoklu hesapta paylaşım desteği geldi!

Instagram, kullanıcı deneyimini arttırmak için sık sık  yeni güncellemeler sunuyor. Bunlar genelde kullanıcıların işine yarayan özellikler olurken, bazılarının beğenilmediği durumlar da olabiliyor. Bu sefer gelen yeni güncelleme, pek çok kişinin işine yarayacak gibi gözüküyor. Yeni güncelleme ile Instagram’a çoklu hesapta paylaşım desteği geldi. Bu özellikle ticari işletme hesaplarının işine yarayabilir gibi gözüküyor.

Instagram’a çoklu hesapta paylaşım desteği geldi!

Yeni özellikten kısaca bahsetmek gerekirse, seçtiğiniz içerikleri tek tuşla birden çok hesapta paylaşabilmenizi sağlıyor. Ancak her hesabı ayrı ayrı özel içeriklerle barındırmak isteyen Instagram kullanıcıları, muhtemelen bu özelliğe pek yanaşmayacaktır. Yine de bahsettiğimiz gibi, bu özellik, özellikle ticari işletmeler için oldukça faydalı olabilir.

Instagram'a çoklu hesapta paylaşım desteği

Şimdilik bu özellik, yalnızca iOS platformunda kullanıma açık. Eğer iOS cihazlarınız ile bu özellikten faydalanmak isterseniz, eskiden olduğu gibi fotoğraf ya da video seçmeniz yeterli. Gönderinizi paylaşmadan önce, alt tarafta bu içeriği hangi hesaplarınızda paylaşmak istediğinize dair bir kutucuk göreceksiniz. Buradan istediğiniz hesapları seçmeniz ve gönderiyi paylaşmanız yeterli.

Android platformu için bu özelliğin ne zaman yayınlanacağına dair bir açıklama şu an için yok. Ancak Instagram’ın yakın zamanda diğer platformlar için de kullanıma sunacağını düşünüyoruz.

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Instagram’a çoklu hesapta paylaşım desteği geldi!”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    birden fazla hesap kullananlar genelde her hesaptan farklı içerikler paylaşıyor. Ticari işletme hesapları dışında pek de bu özelliğin kullanılacağını düşünmüyorum.

  2. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Önce bi iOS tarafında hesaba giriş yaparken “bir sorunla karşılaşıldı” hatasını gidersinler

" Instagram’a çoklu hesapta paylaşım desteği geldi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Instagram’a çoklu hesapta paylaşım desteği geldi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Instagram’a çoklu hesapta paylaşım desteği geldi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "