Okunma

Intel’in Yeni Yongaları


08 Mart 2008 Cumartesi 22:00
Intel’in Yeni Yongaları
Intel’in yeni sistem yongaları, önceki "üç"lü serisinden sonra "dört"lü serisini tanıtıyor. Şimdiye kadar sadece X48’ine yakından bakabildiğimiz Intel’in yeni yongaları, eski serinin 65 nanometrelik türevleri olarak düşünülebilir. Yeni seride, X48’in yanında G45, G43, Q45 ve Q43 yongalarını da göreceğiz. G45’in en büyük özelliği ise HD video çözebilme yeteneği olacak. Bu konuda ATI yongalı kartları yakalayabilecek mi, göreceğiz.

SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Intel’in Yeni Yongaları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Intel’in Yeni Yongaları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Intel’in Yeni Yongaları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "