Okunma

Intel-Nokia’nın İlk Meyvesi Ne Zaman?


06 Temmuz 2009 Pazartesi 11:53
Intel-Nokia’nın İlk Meyvesi Ne Zaman?

Intel-Nokia ortaklığının ilk meyvelerinin ne zaman ortaya çıkacağını hepimiz büyük bir merakla bekliyoruz. Bazı kaynaklara göre bu ortaklıktan çıkacak olan ilk ürün Eylül ayında düzenlenecek olan Nokia World‘de tanıtılacak.

Google’ın Android işletim sistemini kullanacağı iddia edilen cihazın dokunmatik ekrana sahip olacağı da belirtiliyor. Dünyanın en büyük cep telefonu üreticisi olmasına rağmen Nokia, akıllı telefon konusunda bir türlü kendisinden beklenen atılımı gerçekleştirememişti. Intel ile yapılan ortaklık sonucunda firmanın bu pazara güçlü bir giriş yapması bekleniyor.

Bu söylentilerin doğru olup olmadığını görmek için Eylül ayını beklemek zorundayız.

:: Nokia akıllı telefon pazarında kendine iyi bir yer edinebilecek mi?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Intel-Nokia’nın İlk Meyvesi Ne Zaman? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Intel-Nokia’nın İlk Meyvesi Ne Zaman? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Intel-Nokia’nın İlk Meyvesi Ne Zaman? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "