Okunma

Intel Sandy Bridge Ne Zaman Çıkacak?


04 Kasım 2010 Perşembe 10:30
Intel Sandy Bridge Ne Zaman Çıkacak?

Sandy Bridge adı verilen yeni mimariye sahip olacak yeni nesil Intel işlemcilerin 2010′un sonları ile 2011′in ilk günleri arasında hazır olacağı biliniyor fakat ortada henüz kesin bir tarih yok. (Intel P67 ve H67 Yonga Setleri Ortaya Çıktı)

2011’in ilk günlerine bakıldığında, Ocak ayında düzenlenecek dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarlarından biri olan CES 2011 dikkatleri çekiyor.

 

Intel uzun süredir Sandy Bridge üzerinde çalışıyor

 

CES 2011’deki Etkinlik

Anakart üreticilerinden sızdırılan haberlere göre Intel, CES 2011′de büyük bir organizasyonla Sandy Bridge işlemcilerini resmen tanıtmayı planlıyor.

CES 2011′in etkinlik takvimine bakıldığında da Intel’in 5 Ocak tarihinde bir gösteri yapacağı görülüyor fakat detaylar hakkında bir bilgi bulunmuyor.

Intel, 5 Ocak’ta Sandy Bridge modellerini tanıtsa bile, yayın yasağı nedeniyle ilk incelemeler ve test sonuçları yasal olarak 9 Ocak’tan önce yayınlanamayacak.

:: Sandy Bridge işlemcilerinden satın almayı düşünüyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Intel Sandy Bridge Ne Zaman Çıkacak? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Intel Sandy Bridge Ne Zaman Çıkacak? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Intel Sandy Bridge Ne Zaman Çıkacak? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "