Okunma

Intel, Üçüncü Çeyrek Tahminlerini Düşürdü


10 Eylül 2012 Pazartesi 06:50
Intel, Üçüncü Çeyrek Tahminlerini Düşürdü

İşlemci dendiğinde akıllara gelen ilk isim olan Intel, 2013 mali yılı üçüncü çeyrek değerlerinde yeniden düzenlemeye gitti.

Akıllı telefon ve tabletlerde yaşanan hızlı değişim, donanım arenasında bileşenlerin yeterli olması, sirkulasyonu epey azalttı. Intel de yeni düzenlemeyle daha gerçekçi bir öngörü ortaya koydu.

İşlemci devi düzenleme ile tahminlerini bir önceki tahminlere göre 1.6 milyar dolar azaltarak 13.2 milyar dolarlık bir rakam ortaya koydu.

Windows 8′in çıkması donanım satışlarını arttırıp, yeniden rayına oturtur mu bekleyip göreceğiz.

:: Donanım firmaları sizce nasıl satışlarını arttırabilirler?

 
yazarTolga Küçükyılmaz

Çocukluktan beri iyi bir teknoloji takipçisi olan Tolga Küçükyılmaz, tekrar ShiftDelete.Net okurlarına en güncel teknoloji bilgilerini aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Intel, Üçüncü Çeyrek Tahminlerini Düşürdü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Intel, Üçüncü Çeyrek Tahminlerini Düşürdü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Intel, Üçüncü Çeyrek Tahminlerini Düşürdü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "