Okunma

Intel yepyeni teknolojiler tanıttı!


11 Ocak 2017 Çarşamba 12:45
Intel yepyeni teknolojiler tanıttı!

CES 2017‘de dikkatimizi çeken standlardan biri de Intel oldu. Drone‘ları, yeni nesil işlemcileri ve teknolojileri ile bize geleceğin portresini çizdi.

Intel’in drone’u CES 2017’deydi

Fuarda kendine ayrılan kısmı farklı teknolojilerle kategorilere ayıran Intel, birçok yeni nesil teknolojiyi bizlere tanıttı.

Sürücüler içim tasarlanan akıllı gözlük ilk dikkatimizi çeken ürün oldu. Bu gözlükler kullandığınız araca göre size ek bilgiler sunuyor. Örnek olarak, otomobil kullanırken yol bilgileri size sunulurken, bisiklet kullanırken, hızınız, kalp ritminiz gibi birçok veri gözlük camına yansıtılıyor.

Intel’in drone‘u stand alanında hayli ilgi çekti. Önümüzdeki yıllarda geniş kullanım alanları sunacak olan drone teknolojisinde Intel de böylece “Varım!” dedi.

Sanal gerçeklik alanında da atılımlar yapan firma, sanal gerçeklik gözlüklerini deneyim alanına yerleştirmişti. Yine kendilerine ait bir bölgenin 360 derece canlı görüntüsünü izlemenize imkan sağlayan gözlüklerin tam kapsamı şimdilik bilinmiyor.

:: Intel’in CES 2017 teknolojilerini nasıl buldunuz?
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Intel yepyeni teknolojiler tanıttı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Intel yepyeni teknolojiler tanıttı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Intel yepyeni teknolojiler tanıttı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "