Intel’den 3. Nesil Ödeme Çözümü


15 Ekim 2014 Çarşamba 12:10
Intel’den 3. Nesil Ödeme Çözümü

Kurumlara verimlilik, maliyet avantajı ve kullanım kolaylığı sağlayan çözümlerin tanıtıldığı toplantıya, Intel Kurumsal Çözümlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Gordon G. Graylish, Intel Türkiye Genel Müdürü Burak Aydın, Arçelik Pazarlama Direktörü Barış Orbay, DenizBank Genel Müdür Yardımcısı Dilek Duman ve PayByMe Kurucu Ortağı Emre Gürsoy katıldı.

Arçelik’in Intel ile geliştirdiği Yeni Nesil Ödeme Sistemleri işletmelere yönetilebilirlik ve güvenlik açısından önemli özellikler sunuyor. Aynı zamanda bulut tabanlı uçtan uca geliştirilmiş sistem, akıllı mağazacılık uygulamaları için güçlü bir altyapı sağlıyor.

Arçelik ve Intel’in nesnelerin interneti konusunda birlikte yaptığı Ar-Ge çalışmaları Türkiye’de en ileri teknolojiye sahip çözümlerin oluşmasını ve ilgili alanlarda dünyada liderlik sağlayacak sistemlerin geliştirilmesini sağlıyor.

Intel ve Intertech işbirliği ile geliştirilmekte olan temassız ödeme çözümü sayesinde işletmeler, NFC özelliğe sahip Intel tabanlı tablet ve bilgisayarları temassız POS cihazına dönüştürebilecekler. Türkiye’de ilk kez DenizBank işbirliğiyle hayata geçirilecek çözüm kapsamında, tablet ve bilgisayarlar mobil POS cihazı olarak kullanılabilecek.

Böylece işletmeler, mikro-ödeme yeteneklerine sahip yenilikçi çözümlere ve uygun fiyatlı cihazlara sahip olacak, yeni gelir kaynakları yaratma, verimliliği ve müşteri memnuniyetini artırma olanağına sahip olacaklar. Tüketiciler de daha rahat ve hızlı ödeme yapma ve sadakat programları sayesinde daha uygun teklifler bulma şansını yakalayacak.

Intel Doğrulama Teknolojisi (Intel IPT) ile temassız online ödeme yapılmasına olanak tanıyan “One Click Payment” ile kullanıcılar Intel tabanlı bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlardan tek bir dokunuşla ödeme yapabiliyorlar. Bu sayede oyunseverler oyun içinde güvenli ve hızlı bir şekilde tek tıkla satın alma yapabilecekler.

:: Yeni nesil ödeme çözümleri hakkında beklentileriniz ve düşünceleriniz nelerdir?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Intel’den 3. Nesil Ödeme Çözümü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Intel’den 3. Nesil Ödeme Çözümü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Intel’den 3. Nesil Ödeme Çözümü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Xbox Series S kutusundan çıkıyor! Xbox Series S kutusundan çıkıyor!
  2. 2 iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik! iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik!
  3. 3 Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri! Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri!
  4. 4 iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik! iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik!
  5. 5 Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme
  6. 6 EBA için en iyi 5 tablet önerisi! EBA için en iyi 5 tablet önerisi!
  7. 7 Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik! Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!
  8. 8 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
  9. 9 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  10. 10 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!