Okunma

Bağlantıya Tıklamadan İçeriği Görün


18 Ocak 2009 Pazar 23:30
Bağlantıya Tıklamadan İçeriği Görün

Interclue adlı bir Firefox eklentisi ile bağlantıların içerisinde verilen internet sayfalarını görmek için onlara tıklamanıza gerek kalmıyor. Bağlantıların üstlerine geldiğiniz an ufak bir pencerede bağlantıya ait internet sayfası görüntülenmeye başlıyor.


Ekran görüntüsünün büyük halini görmek için resmin üzerine tıklayın.

Bu pencere üzerinde yer alan butonlar ile sayfayı e-posta yoluyla gönderebilir, bir üstteki veya alttaki bağlantıya ait pencereye gidebilir, adresi kopyalayabilir veya ufak pencereyi tarayıcı sayfanıza sabitleyebilirsiniz.


::
Eklentiyi indirmek için tıklayın.

:: Eklenti ile ilgili sorunlarınızı forumda paylaşın.

Bilgi için: The Interclue Team
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bağlantıya Tıklamadan İçeriği Görün konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bağlantıya Tıklamadan İçeriği Görün ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bağlantıya Tıklamadan İçeriği Görün ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "