Okunma

İnternet Bağlantınız Yoksa C&C4 de Yok


15 Temmuz 2009 Çarşamba 06:58
İnternet Bağlantınız Yoksa C&C4 de Yok

Geçtiğimiz günlerde geliştirildiği duyurulan ve ilk ekran görüntüsü yayınlanan Command & Conquer 4 için yeni bilgiler gün ışığına çıktı. Yapımın halkla ilişkiler departmanının açıklamasına göre, Command & Conquer 4’ü (C&C4) oynamak için mutlaka İnternet bağlantınızın bulunması gerekiyor.

Oyunun bir MMO olmadığının altını çizen yetkililer, Single Player dahi oynasanız İnternet bağlantısına ihtiyacınız olacağını belirtiyor. C&C4‘te atılacak her adımın kaydının tutulacağı için, İnternet üzerinden sürekli veri transferi yapılacak. Düşük İnternet hızına sahip kullanıcılar için de şu uyarıyı yapmak gerek: Bir MMO oynuyormuşsunuz gibi yoğun bir data transferi olmayacak. Dolayısıyla İnternet hattınız C&C4 oynamaya yeterli olacak.


C&C4’ten ilk ekran görüntüsü

Yapımda kazandığınız başarılar, skorlar, kullandığınız birlikler, haritalar, ne kadar süre oynadığınız gibi veriler EA’nin veritabanına aktarılacağı için, Single Player ya da Multiplayer oynamanız fark etmeyecek ve devamlı İnternet’e bağlı kalmak durumunda olacaksınız. Bakalım bu özellik, download yapmayı seven kullanıcılardan nasıl tepkiler alacak.

:: Single Player’da bile İnternet bağlantısının gerekmesini nasıl karşılıyorsunuz?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “İnternet Bağlantınız Yoksa C&C4 de Yok”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    korsanin önüne geçmeye çalisiyorlar

" İnternet Bağlantınız Yoksa C&C4 de Yok konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İnternet Bağlantınız Yoksa C&C4 de Yok ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İnternet Bağlantınız Yoksa C&C4 de Yok ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "