Okunma

İnternet Basılı Yayını Geçti


26 Aralık 2008 Cuma 10:30
İnternet Basılı Yayını Geçti

Amerika’da periyodik olarak yapılan araştırmalarda ilk kez okurların basılı gazeteler yerine interneti tercih ettiği ortaya çıktı. Basılı yayınların ömrünü tüketmeye başladığının göstergesi olan sonuçlara göre, araştırmaya katılan kullanıcıların %40’ı ulusal ve uluslararası haberleri almak için interneti kullandıklarını belirtirken, bu oran basılı yayınlar için %35’te kaldı. Tek bir seçenekten fazlasını seçme hakkı bulunan katılımcıların %70’i için halen televizyon ilk sırada yer alıyor. “ShiftDelete.Net neden dergi çıkarmıyor?” sorusunu, sanıyoruz bu şekilde bizim yerimize araştırmayı yapan Pew şirketi yanıtlamış oluyor.

:: Takip ettiğiniz basılı yayınlar hangileri?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “İnternet Basılı Yayını Geçti”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Lütfen yapmayın arkadaşlar yazılı her zaman yazılıdır bence çıkartmalı shiftdelete amada doğan grubunu elinde olan bir sistem bu dergi olayı diğeride çalık gurubu yapamıyoruz diyin şuna lütfen bu yorumu yayınlayın lütfen hiç bir yorumum yayımlanmıyor özgür basın bu değildir.

" İnternet Basılı Yayını Geçti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İnternet Basılı Yayını Geçti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İnternet Basılı Yayını Geçti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "