Okunma

İnternet Hızında Sorun


30 Ocak 2007 Salı 14:00
İnternet Hızında Sorun

Telekom‘un bu arıza ile ilgili açıklaması ise şöyle;  "Türkiye – İtalya arasındaki MEDTÜRK Denizaltı Fiber Optik Kablo Sistemi, 28 Ocak 2007 Pazar günü Marmara denizinde hasara uğramıştır. Uluslararası internet bağlantısının bir bölümünü sağlayan hasar nedeniyle kullanıcı tarafından farkedilebilir bir aksaklık meydana gelmemiş, yaşanması muhtemel kayıpların yedek internet kapasitesinden karşılanması için gerekli önlemler alınmıştır. Arızanın doğası nedeniyle yurt içindeki internet iletişiminde herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Söz konusu kablonun onarımı ve arızanın en kısa süre içerisinde giderilmesi için gerekli girişimler başlatılmıştır. "

SDN http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

201 yorum - “İnternet Hızında Sorun”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    bağlantınızdan memnun deilim kesiklik yaşıyorum sürekli direkte oksitlenme oldunu düşünüyorum

" İnternet Hızında Sorun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İnternet Hızında Sorun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İnternet Hızında Sorun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "