Okunma

İnternet Kullanmayanların Sayısı Düşüyor


18 Kasım 2011 Cuma 05:45
İnternet Kullanmayanların Sayısı Düşüyor

Ulusal İstatistik Bürosu’nun yaptığı araştırmalar, İngiltere’de hiç internet kullanmayan insan sayısının 8.4 milyon kişiye kadar gerilediğini ortaya çıkardı.

Geçtiğimiz çeyrekte açıklanan raporlara göre, 410.000 kişinin daha internet kullanıcısı olduğu görülüyor. İnterneti kullanmayanların genelde yaşlı insanlar oldukları da biliniyor.

Fakat bu yeni internet kullanıcılarının yüksek oranda 55 yaş ile 75 yaş arasında, bir kısmının da etkileyici bir şekilde 75 yaş ve üstünde olduğu da açıklanan veriler arasında.

:: Yaşlı insanların internetten uzak durmasını neye bağlıyorsunuz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İnternet Kullanmayanların Sayısı Düşüyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İnternet Kullanmayanların Sayısı Düşüyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İnternet Kullanmayanların Sayısı Düşüyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "