Okunma

İnternet Medyası Derneği’nden Açıklama!


14 Ekim 2010 Perşembe 12:59
İnternet Medyası Derneği’nden Açıklama!

ShiftDelete.Net‘in de üye olduğu İnternet Medyası Derneği‘nin Başkanı Hadi ÖZIŞIK‘ın açıklamasını olduğu gibi yayınlıyoruz;

CHP’ye yeni bir soluk getireceği öne sürülen Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun, göreve geldiğinden bu yana Türkiye’de gücünü önemli ölçüde arttıran İnternet Medyası’nın farkına varamamış olduğunu üzülerek gözlemliyoruz.

Türkiye’nin geleceğine, yönetimine talip olan bir siyasal parti liderinin; bugün etkisi ve erişimi itibariyle en etkili mecra haline gelen İnternet Medyası’nı medyadan ayrı tutmasını dramatik ve hayal kırıcı buluyoruz.

-İnternet Medyası ile daha sonra toplanacağız- gerekçesiyle, bizlere ikinci sınıf medya muamelesi yapan CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun bu tutumunu kınıyor ve “daha sonra toplanacağız” dedikleri davete, katılmayacağımızı şimdiden kamuoyuna duyuyoruz.

İletişim devrimin inceliklerini keşfedenler başarılı olacak; iletişim çağının gerisinde kalanlar ise başarısızlıklarını sürdüreceklerdir.

Saygılarımızla.

:: Siyasilerin internet medyasına olan bakış açısını
nasıl değerlendiriyorsunuz? Forumda tarıtşalım.

Bilgi için: İnternet Medyası Derneği
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “İnternet Medyası Derneği’nden Açıklama!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Herşeyin bir sırası var adam daha medya sektörüyle ilgili hç bir girişim yapmadı ki. Belki ilk internet medyasıyla başlayacak?? Dereyi görmeden ben gitmem demek de baya bi taraflı olmuş..

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Herşeyin bir sırası var adam daha medya sektörüyle ilgili hç bir girişim yapmadı ki. Belki ilk internet medyasıyla başlayacak?? Dereyi görmeden ben gitmem demek de baya bi taraflı olmuş..

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Kendine faydası olmayanın sana mı faydası olacak.
  Daha oy kullanamıyor:/

" İnternet Medyası Derneği’nden Açıklama! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İnternet Medyası Derneği’nden Açıklama! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İnternet Medyası Derneği’nden Açıklama! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "