Okunma

Web Sitenizle Nasıl Para Kazanırsınız?


23 Aralık 2010 Perşembe 17:30
Web Sitenizle Nasıl Para Kazanırsınız?

Günümüzde, Facebook ve Twitter gibi web siteleri çok kısa sürede milyar dolarları aşan net gelirlerin sahibi oldu. Web siteleri modern ekonominin dinamiklerinden biri haline geldi. Bu faydağı sağlayan en büyük etken ise internet reklamcılığı.

 

İnternet Reklamcılığını Nasıl Verimli Kullanırsınız?

 

 

Sitelerin bir numaralı gelir kaynağı olan internet reklamcılığı okuyucuyu sıkmadığı sürece oldukça faydalı işlerin yapılmasına yardımcı oluyor.

Kullanıcının ilgisini çeken LinkZ sisteminin oluşturan isimlerden Hakan Tezcan ile, Türkiye’de internet reklamcılığını konuştuk. Web sitenizle para kazanmak için tavsiyeler ve LinkZ sisteminin çalışma sistemini bu röportajda görebilrisiniz.

:: LinkZ sisteminden memnun musunuz? İnternet’ten para kazandınız mı?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Web Sitenizle Nasıl Para Kazanırsınız? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Web Sitenizle Nasıl Para Kazanırsınız? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Web Sitenizle Nasıl Para Kazanırsınız? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "