Okunma

İnternet Suçları İçin Türkiye’den Davet!


02 Mart 2011 Çarşamba 11:36
İnternet Suçları İçin Türkiye’den Davet!

Almanya‘nın Hannover şehrinde gerçekleşen CeBIT 2011 bilişim fuarının ikinci gününde Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım‘ın yanı sıra BITKOM Başkanı Prof. August-Wilhelm Scheer, Alman Ekonomi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşarı Hans-Joachim Otto‘nun da katıldığı toplantıda bilişim odaklı önemli konular ele alındı.

Sadece ShiftDelete.Net’ten İzleyebileceğiniz o Çağrı

Toplantıda konuşma yapan Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, teknolojinin gelişmesi ve internetin hızlanmasıyla beraber olarak büyüyen bazı tehlikelere de dikkat çekti ve zellikle de internet kanalıyla işlenen suçlarla mücadele konusunda uluslar arası çağrıda bulundu.

Videonun son bölümünde, Yıldırım‘ın, konuşmayı esprili bitirişi ve etkinlikle alakalı genel görüşlerini de bulacaksınız.

:: İnternet suçlarıyla mücadele konusunda sizin de fikirleriniz var mı? Tıklayın, tartışalım.
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “İnternet Suçları İçin Türkiye’den Davet!”

  1. Çağrı Alp Kanyıldıran dedi ki:

    Türkiye de Teknoloji kontrol lu yapan kimse yok her marka sadece parayı düşünüyor

" İnternet Suçları İçin Türkiye’den Davet! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İnternet Suçları İçin Türkiye’den Davet! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İnternet Suçları İçin Türkiye’den Davet! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "