Okunma

İnternette Kaç Site Var?


05 Ocak 2009 Pazartesi 08:54
İnternette Kaç Site Var?

İnternet her geçen gün daha da büyüyor. Bu büyümenin en büyük göstergesi her gün sayıları artan internet siteleri ve bu sitelerdeki trafiği oluşturan kullanıcıların sayılarının da hiç durmadan artması. 2008’de de artış gösteren internet adresi sayısı, 186,7 milyona ulaşmış durumda. Kasım 2008’de 1,56 milyon tane daha eklenen sitelere 2008 yılında ise 31 milyon tane eklenmiş durumda. Büyüme oranı ise 2007’deki %46’ya oranla 2008’de sadece %17 olarak gerçeklemiş.

:: İnternet 1 milyar siteye ne zaman ulaşır?

Bilgi için: Netcraft
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “İnternette Kaç Site Var?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    domain bırakmadılar piyasada yavaşlama normaldir

" İnternette Kaç Site Var? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İnternette Kaç Site Var? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İnternette Kaç Site Var? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "