Okunma

İnternet’te Yeni Heyecan Fırtınası


30 Eylül 2009 Çarşamba 04:18
İnternet’te Yeni Heyecan Fırtınası

PC, İnternet ve mobil platformların sunduğu olanaklardan bireylerin en üst seviyede yararlanmasına fırsat yaratacak yeni nesil işletim sistemi Windows 7′ nin lansmanı yaklaşırken, Microsoft bu büyük randevuyu birbirinden renkli etkinliklerle kutlamaya hazırlanıyor. Windows 7’nin yaratacağı çarpıcı değişimin altını çizmeye hazırlanan Microsoft Türkiye, bu amaçla “Deney 7” adıyla teknoloji meraklılarına ve macera düşkünlerine son derece keyifli ve heyecanlı bir yarışma düzenliyor.

Birincinin 20.000 TL değerinde bonus yüklü Garanti Bonus Card kazanacağı bu yarışmanın çekişmeli geçmesi bekleniyor. Online gerçekleşecek yarışmanın bütün ayrıntıları ve heyecanı www.deney7.com adresinden bire bir izlemek mümkün.

 


ShiftDelete’in adayını görmek için tıklayın.

 

7 Ekim’e kadar sürecek olan ilk eleme sürecinde seçilecek iki kişi, 7 gün süresince belirlenmiş olan 77 görevi tamamlamaya çalışacak. Bu görevler arasında İnternet üzerinden sosyal ağlara bağlanmaktan, bilgisayar üzerinde film kurgulamaya, bankacılık işlemleri gerçekleştirmekten online alış verişe, sanal topluluklar oluşturmaktan, web ortamında fotoğraf albümü hazırlamaya kadar çok büyük bir kısmı sanal alemde gerçekleştirmeleri gereken işlemler yer alıyor.

İlk elemede belirlenen biri kadın, diğeri erkek olan iki finalistin isimleri 14 Ekim 2009 tarihinde kamuoyuna açıklanacak.

:: Bu yarışma ilginizi çekti mi? 

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İnternet’te Yeni Heyecan Fırtınası konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İnternet’te Yeni Heyecan Fırtınası ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İnternet’te Yeni Heyecan Fırtınası ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "