Okunma

İnterneti Takip Etmenin Kolay Yolu


10 Şubat 2009 Salı 16:19
İnterneti Takip Etmenin Kolay Yolu

Trackle’ın dikkat çeken servislerinin başında Google Alerts’ı takip bulunuyor. Google’ın bu servisi seçtiğiniz kelimelerle ilgili çıkan yazıları anında size ulaştırmasıyla meşhur. Ama trackle’ın tek marifeti bu değil, Google Alerts dışında Yotify ve Notify.me de desteklenen online servisler arasında bulunuyor.


Kolay kullanılan arayüzün altında zengin bir içerik sunuluyor.

Trackle’ın ilgi çeken bir özelliği daha bulunuyor. Burada almak istediğiniz ürünle ilgili bir üst limit belirliyorsunuz. Trackle, sizin  belirlediğiniz bu limitin üstünde fiyatlara sahip olanları kafanızın karışmaması ve boşa vakit harcamamanız için size göstermiyor. Hatta isterseniz e-posta ya da kısa mesaj yoluyla haberdar ediyor.

Acil Durumda Siteyi Açın

Trackle’ın marifetleri arasında yenilikçi olarak ifade edebileceklerimiz de bulunuyor. Örneğin siteye üye olarak komşunuzun polis tarafından aranıp aranmadığını öğrenebilir, ajandasını kullanarak etkinlikleri takip edebilir, yukarıda bahsettiğimiz fiyat karşılaştırma servisini kullanabilir ya da içinde bulunduğunuz haftada hava durumunun nasıl olabileceğini görebilirsiniz. Tabii şimdilik ABD odaklı olduğunu söylememiz gerek. Ama Silikon Vadisi’nin bu yeni diyebileceğimiz şirketi ileride adından daha fazla söz ettirecek gibi.

Bilgi için: trackle.com

:: Trackle, internet alışkanlıklarınızı değiştirebilir mi?
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İnterneti Takip Etmenin Kolay Yolu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İnterneti Takip Etmenin Kolay Yolu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İnterneti Takip Etmenin Kolay Yolu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "