Okunma

İnternet’ten Canlı Cenaze


28 Kasım 2010 Pazar 15:37
İnternet’ten Canlı Cenaze

Brezilya’nın güneyinde faaliyet gösteren Gonzaga cenaze evi, cenazenin defin işlemlerini internet üzerinden sunmaya başladıklarından beri işlerinde artış olduğunu söylüyor. Cenaze evi genel direktörü Eres Gonzaga, bu olağan dışı düşüncenin şehrin valisi ve 40000 takipçisi tarafından firmalarından istenilen bir servis sonucu ortaya çıktığını belirtti.

Gonzaga bu serviste öncü olduklarını belirterek eğer aileler olayı dinlemek ve dinletmek isterlerse caddelere kurulacak büyük ekran TV’lerde dahi yayın yapabileceklerini söyledi.

:: Bu tarz bir uygulama Türkiye için uygun mu?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İnternet’ten Canlı Cenaze konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İnternet’ten Canlı Cenaze ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İnternet’ten Canlı Cenaze ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "