Okunma

Interstellar – Yıldızlararası – Film Eleştirisi


05 Kasım 2014 Çarşamba 15:13
Interstellar – Yıldızlararası – Film EleştirisiyazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

8 yorum - “Interstellar – Yıldızlararası – Film Eleştirisi”

 1. dash dedi ki:

  IMDb’de çýktýðý gibi Top listesinde 13. sýraya yükselmesi filmin ne kadar kaliteli olduðunu gösteriyor.

 2. What The Hell dedi ki:

  Bende beðendim filmi ama filmden çýktýktan sonra bi tuhaf oldum. Sanki gerçekten uzaya gitmiþ gibi oldum diyebilirim. Tabi ki mantýk hatalarý var ekþi’de bu konuda baya kafa patlatmýþlar. Inception’dan sonra Nolan’a böyle bi film yakýþýrdý. Quentin anca yerinde saysýn.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Interstellar’ý Osman Sýnav çekmeliydi. En azýndan bi heyecan yaþardýk operasyon falan olurdu. Nasa’nýn gizli güçleri açýða çýkardý.

  Christopher Nolan sinemanýn Mustafa Sandal’ýdýr. Uzayý zamaný falan büküp atmosferik hicret görecelilik hesaplamasýný uzay gemisinde kahvehane söhbetiynen yapýp karar veriyorlar. Yozgatlý Matthew da fi tarihinde uzaya gidip gelmiþ, 30 yýldýr mýsýr ekiyor, hoop diye uzaya çýkýyo. Ulan yok mu bunun G si endüransý ***** />

  O da yetmiyomuþ gibi tam zamanlý Nasa scientistlerine ders veriyor uzay gemisinde. Siktir oradan ýrgat, sen ne anlarsýn röretiviteden. O boðuþma sahnesi neydi. Dakikalarca çekti Allah çekti. Fanusnan kafa atmaya çalýþýyo o detaylarý falan veriyo. GAVGA HATALI GEZEGENDEN. Irgat Matthew kýzýna dandik bi Hamilton verdiydi, onu nasýl baðladý akreple yelkovaný titretmek dýþýnda? Allahým ne gerzek bir adam bu Nolan. Irgatýn oðlu dinci miydi? Açýkça verildi mi o mesaj? Biraz uyukladým oralarda ***** />

  Matt Damon (as the astronot who throws head with fanus)

 4. Buðra Y. dedi ki:
 5. trinitrotoluen dedi ki:

  Yorumlarý görüp koþa koþa izlemeye gittiðim filmdir. Ancak karadelikte beni kaybetti.

 6. 0conan dedi ki:

  Dolu dolu yapmýþlar yani süper

 7. tlgrs3 dedi ki:

  kesinlikle izlenilmesi gereken filmlerden biri. Christopher Nolan yine yapmýþ yapacaðýný

 8. ibrahimfirat83 dedi ki:

  kesinlikle efsane filmlerden biridir detaylar >>

" Interstellar – Yıldızlararası – Film Eleştirisi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Interstellar – Yıldızlararası – Film Eleştirisi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Interstellar – Yıldızlararası – Film Eleştirisi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "