Okunma

iPhone’unuzu Yedekleme Fırsatı


24 Ocak 2011 Pazartesi 13:25
iPhone’unuzu Yedekleme Fırsatı

Iomega, iPhone’larındaki kişi bilgilerini ve fotoğraflarını kaybetme korkusu yaşayan milyonlarca iPhone kullanıcısı için yeni Iomega SuperHero yedekleyici ve şarj ünitesini sundu.

Iomega SuperHero yedekleyici ve şarj ünitesi, iPhone’daki iletişim bilgilerini ve fotoğrafları telefonu her şarj edişinizde otomatik olarak yedekliyor. (Dosyalarınızı Güvenle Taşıyın)

Kullanıcı, App Store’dan ücretsiz SuperHero uygulamasını indirdiğinde iPhone’u SuperHero ile şarj ve yedekleme için hazır duruma geliyor.

SuperHero adlı cihaz çok fazla yer kaplamıyor

Uygulama İle Çalışıyor

SuperHero uygulaması yüklü bir iPhone, SuperHero kenetlenme istasyonuna yerleştirildiğinde uygulama otomatik olarak çalışıyor ve telefonu şarj ederken kişi bilgilerini ve fotoğrafları yedekleme seçeneğini sunuyor.

Kullanıcının iPhone’u kaybolur ya da zarar görürse, yeni bir iPhone, SuperHero istasyonuna yerleştirilip “geri yükleme” tuşuna basıldığında kişinin bilgileri ve fotoğrafları yeni iPhone’a yükleniyor.

Iomega SuperHero’nun fiyatı ise 69,99 $ olarak belirlenmiş.

:: Böyle bir cihaza ihtiyaç duyuyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" iPhone’unuzu Yedekleme Fırsatı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPhone’unuzu Yedekleme Fırsatı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone’unuzu Yedekleme Fırsatı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "