Okunma

iOS 11 için uygulama geliştirmek ister misiniz?


11 Nisan 2018 Çarşamba 20:00
iOS 11 için uygulama geliştirmek ister misiniz?

Mobil dünyanın en çok kullanılan işletim sistemlerinden iOS ve bu işletim sisteminin en çok kullanılan sürümü iOS 11 için uygulama geliştirmek ister misiniz? Cevabınız evet ise, size büyük bir fırsat haberimiz var! iOS 11 ve Swift 4 kursları ile uygulama geliştirici olma yolunda ilk adımı atabilirsiniz!

iOS 11 Swift 4 Firebase ve Parse ile Uygulama Geliştirme fırsatı!

Udemy tarafından sadece 27.99 TL’ye sunulan iOS 11 ve Swift 4 kursları sayesinde, iOS ve Swift 4 kurslarından faydalanarak, kendinize ait mobil uygulamanızı geliştirebilir ve mobil yazılım geliştiriciliği yolunda çok önemli bir adım atabilirsiniz.

Bu kurs için nelere ihtiyacınız var?

Bu kurslardan faydalanabilmek için temel seviyede bilgisayar programlama bilgisine ve OSX işletim sistemi yüklü bir bilgisayara sahip olmanız yeterli olacak.

iOS 11 Swift 4 Firebase ve Parse kursu kimlere hitap ediyor?

Bu kurs, Swift dili ile kod yazmayı öğrenmek isteyenler, mobil yazılım geliştirip bu beceriler ile gelir elde etmeyi hedefleyenlere hitap ediyor. Buna ek olarak iOS geliştiricisi olma yolunda bu kursların önemli olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Bu önemli kurs, 22.5 saatlik isteğe bağlı video içeriği, 18 adet makale, 2 tane pratik testi, kurslara ömür boyu erişim ve istenildiği an hem mobilden hem de TV’den erişme imkanı sizlerin olacak. En önemli detaylardan biri de bu kursun sonunda, Bitirme Sertifikasına sahip olabilirsiniz.

Bu linke tıklayarak fırsat dolu kurs imkanından kolaylıkla faydalanabilirsiniz!
yazarKaan Arlı

İngilizce öğretmenliği mezunu olan Kaan Arlı, 2009 yılından bu yana bilişim sektöründe. Akıllı telefonlar, oyun konsolları, fotoğraf makineleri ve futbol, vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “iOS 11 için uygulama geliştirmek ister misiniz?”

  1. John Doe dedi ki:

    Ben çok memnun kaldım, çok şey öğrendim

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Bunu denemedim ama atil samancioğlu nun eğitimi çok iyiydi.

  3. Taha dedi ki:

    Kerim Çağlar hocanın kursunu kesinlikle tavsiye ederim arkadaşlar 🙂

" iOS 11 için uygulama geliştirmek ister misiniz? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iOS 11 için uygulama geliştirmek ister misiniz? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iOS 11 için uygulama geliştirmek ister misiniz? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "