Okunma

iOS 11 iCloud Etkinleştirme Kilidi Geçildi!


02 Temmuz 2017 Pazar 13:00
iOS 11 iCloud Etkinleştirme Kilidi Geçildi!

Birçok Apple kullanıcısının veri yedekleme veya taşıma derdini ortadan kaldıran iCloud, birçok açıdan yararlı ve kullanışlı bir bulut depolama hizmeti. Bu bağlamda getirdiği kolaylıkların yanı sıra eğer şifresi unutulursa açık olduğu cihazı tamamen kullanılmaz hale getiren iCloud Etkinleştirme Kilidi, iOS 11 ile beraber baypas edilerek geçilebildi.

iOS 11 iCloud Etkinleştirme Kilidi Geçildi!

Apple, iOS 11 ile birlikte kullanıcılarına birçok farklı yenilik sunmuş olsa da, az sonra sizlere bahsedeceğimiz gibi sisteme dahil edilen yeni özelliklerle beraber iCloud Etkinleştirme Kilidinin baypas edilme yolu da açılmış oldu.

Yukarıda yer alan ve “EverythingApplePro” adlı bir YouTube kanalı tarafından hazırlanan bu videoda, iOS 11 ile birlikle gelen yeni özellikler sayesinde, tam anlamıyla olmasa bile, cihazı kullanabilmenin veya önemli verilere ulaşabilmenin yolu anlatılıyor.

Sizlerin de videoda görebileceği gibi hem iPad’de hem de iPhone’da iCloud Etkinleştirme Kilidini geçmek mümkün. Her iki cihazda da tam anlamıyla bir geçiş söz konusu olmasa bile önemli verilere veya tarayıcı gibi uygulamalara kolaylıkla erişilebiliyor.

:: Siz yeni iCloud yöntemi hakkında neler düşünüyorsunuz?
yazarAlperen Işıktaş

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım-donanım meraklısı ve sıkı bir bilgisayar oyuncusu olan Alperen, tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına “ShiftDelete.Net” ekibinde
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

17 yorum - “iOS 11 iCloud Etkinleştirme Kilidi Geçildi!”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Etkinleştirilme kilidi nasıl kapatılacak acaba

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Ben acamiyorum yardim edin lutfen

 3. Ismayilabdullayev dedi ki:

  iCloud

 4. Ismayil dedi ki:

  iCloud

 5. volkan dedi ki:

  olmuyor yalan

 6. demir dedi ki:

  nasıl açabilirim telefonu

 7. hsynclr dedi ki:

  dns değiştirmeden nasıl geçiliyor etkinkelştirme kilidini unuttum ipad avın en ücra kösesınde yıllara çürümeye mahkum kaldı

 8. SDN Okuru dedi ki:

  icloud kilidi kırılabiliyorumu ??* acil

 9. SDN Okuru dedi ki:

  Sıkıyosa iOS 11 tam sürümü geçsinler.

 10. SDN Okuru dedi ki:

  Alperen bey lütfen şu yazıdaki tüm iOS 11 yazdığın cümleleri teker teker düzelt. İnsanları yanıltma. iOS 11 daha çıkmadı. Sen iOS 11 Beta demek istemiştin de dikkatinden kaçtı diyelim bu duruma…

 11. SDN Okuru dedi ki:

  Cahiller olur olmaz yazar şimdi. İos 11 henüz beta. Tam Sürüm değil :)) olabilir

 12. SDN Okuru dedi ki:

  Hatasız süründe kalmaz öyle bir açık hırsızlara geçit yok

 13. SDN Okuru dedi ki:

  Android'in 10'da 1'i özellik eklediler her tarafı dağılmaya başladı ios'un. Bir de Android kadar işlevsel olsa hiç çalışmaz bu.

 14. SDN Okuru dedi ki:

  Daha beta da normal bakalım final sürümde nasıl olacak

 15. SDN Okuru dedi ki:

  glitch’in anlamini bilmeyenler haber yapmis, tabi activation lock gecildi tabi tabi.

 16. SDN Okuru dedi ki:

  Sürüm beta diyorum

" iOS 11 iCloud Etkinleştirme Kilidi Geçildi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iOS 11 iCloud Etkinleştirme Kilidi Geçildi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iOS 11 iCloud Etkinleştirme Kilidi Geçildi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "