iOS 13.3 Public Beta 2 yayınlandı


13 Kasım 2019 Çarşamba 07:30
iOS 13.3 Public Beta 2 yayınlandı

Apple iOS 13 içerisinde bulunan yazılımsal sorunları çözmek için güncellemelerini test etmeye devam ediyor. Ardı ardına gelen beta güncellemelere bir yenisi daha eklendi. iOS 13.3 Public Beta 2 güncellemesi yayınlandı.

iOS 13.3 Public Beta 2 güncellemesi yayınlandı!

Geçtiğimiz hafta iOS 13.3 Public Beta 1’in sunulmasının üstünden çok vakit geçmeden, bugün de iOS 13.3 Public Beta 2 yayınlandı. Apple’ın bu güncelleme hamleleri yeni iOS 13 ile birlikte gelen sorunların kısa süre içerisinde çözüleceğine işaret ediyor gibi duruyor.

Şirket iOS 13.3’ün geliştiriciler için olan beta sürümünü yayınlamasının ardından 3 saat içerisinde Public Beta sürümünü de kullanıcılara sundu. Kullanıcıların da hızlı bir şekilde deneyimleyerek, sorunları bildirmesini isteyen şirket güncellemenin son halini de kısa süre içerisinde sunacak gibi duruyor.

iOS 13.3 Public Beta 2 özellikleri

Yeni güncelleme ile birlikte Safari artık NFC, USB ve Lightning FIDO2 uyumlu güvenlik anahtarlarını desteklemektedir. Bu özellik Beta 1 içinde mevcuttu, ancak Beta 2 sürüm özellikleri içerisinde ilk kez onaylandı.

Önceki sürümden farklı olarak “Communication Limits” adlı yeni özelliği ile belirli zaman dilimleri için istemediğiniz kişileri engelleyebileceksiniz. Ayarladığınız zaman diliminin bitmesinin ardından engel otomatik olarak kaldırılacak.

iOS 13.3 Public Beta 2 güncellemesi yayınlandı! - ShiftDelete.Net (1)

Ayrıca mesajlardaki Memoji etiketlerini devre dışı bırakma seçeneği de Beta sürümüyle birlikte geliştirilenler arasında. Watch logosu, siyah yerine gri bir simge ile değiştirildi ve My Find bölümüne güncellenmiş bir AirPods Pro simgesi eklendi. Ayrıca Haber uygulamasının “Thumps-Up” ve “Thumbs-Down” düğmelerinin yanı sıra sayfalar arasında geçiş yapmak için ileri geri seçenekleri de yeni güncelleme ile gelen özellikler arasında.

Bu tasarımsal özelliklerin yanı sıra, birçok ağ problemi de yeni beta sürümüyle giderilmiş durumda. İOS 13.3 Public Beta 2’yi indirip yüklemek için Apple’ın beta programına kaydolabilirsiniz. Zaten bir profile sahipseniz, en son beta sürümünün kurulumuna başlatmak için Ayarlar -> Genel -> Yazılım Güncelleme bölümüne gidin veya “Otomatik Güncellemeler” etkinse otomatik olarak kurulmasını bekleyebilirsiniz.
yazarMustafa Büyükçağlayan

Teknolojik gelişmelerin insanlığa yön vereceğine inanan Mustafa Büyükçağlayan; Dijital pazarlama alanındaki çalışmalarını 3 yıla yakın bir süredir devam ettiriyor. Bilginin paylaştıkça çoğaldığına inandığı için bilişim ve teknoloji alanında makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
4 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
1 yıl önce

Apple umarım 2023 ü görmezsin

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
1 yıl önce

gökten kemik yağacak….

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
1 yıl önce

Nokia batıran iphone olmustu 🛺

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
1 yıl önce

Apple bu strateji ile devam ederse nokia gibi batması yakındır sen halen piyasada 3,500 5,000 tl arası iphone 7-8 satacaksın sonrada telefonu yavaşlatıp batarya performansını düşüreceksin sebep yeni çıkan modeller satılmıyormuş satılsın diye kâr elde edemediği içinde şarjda 500 döngü saçmalığını çıkarmış millete batarya satalımda kâr elde edelim diye vay arkadaş bu nasıl bir kapitalist sistem fazla sürmez apple’ın çöküşü

" iOS 13.3 Public Beta 2 yayınlandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iOS 13.3 Public Beta 2 yayınlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iOS 13.3 Public Beta 2 yayınlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Pandemi döneminde bankacılık nasıl değişti? Pandemi döneminde bankacılık nasıl değişti?
  2. 2 iPhone 12 Pro Max'i 'zırhlayıp' test ettik! iPhone 12 Pro Max'i 'zırhlayıp' test ettik!
  3. 3 Xiaomi'nin en güçlü telefonu Mi 11 incelemesi Xiaomi'nin en güçlü telefonu Mi 11 incelemesi
  4. 4 Performansı yeterli mi? MSI GL75 Leopard inceleme Performansı yeterli mi? MSI GL75 Leopard inceleme
  5. 5 Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım? Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım?
  6. 6 Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik! Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik!
  7. 7 3D yazıcıda ofis için neler bastık? 3D yazıcıda ofis için neler bastık?
  8. 8 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  9. 9 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  10. 10 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi