iOS 13.5.5 Beta içindeki sevindiren detay


04 Haziran 2020 Perşembe 07:00
iOS 13.5.5 Beta içindeki sevindiren detay

Piyasaya sürülmesi ile birlikte teknoloji gündemini değiştiren iOS 13.5.5 Beta güncellemesi, Apple’ın bir projesini ortaya çıkardı. 2019 yılından beri konuşulan bu mesele artık netleşmek üzere.

iOS 13.5.5 Beta güncellemesi indirim sağlayabilir!

Yeni Beta sürümünün kodlarını inceleyen bazı kullanıcılar Apple Music, Apple TV Plus, Apple News Plus ve diğer abonelik hizmetleri için hazırlanan bir çalışmayı tespit etti. Bu çalışmanın bir hizmet paketi olduğu söyleniyor.

Hatırlanacağı üzere daha önce Apple’ın müzik yapımı ve müzik dağıtımı işlerinde uzman olan şirketler ile anlaşmalar imzalamak için masaya oturduğu iddia edilmişti. ABD’li teknoloji şirketi, bütün servislerini tek bir paket altında sunmak istiyor.

iOS 13.5.5 Beta

Günümüzde Apple Music, Apple News Plus ve Apple TV Plus hizmetlerine ayrı ayrı üye olmak 30 dolara tekabül ediyor. Apple’ın bu fiyatı, bütün hizmetleri tek bir çatı altınde toplayarak, düşürmek istediği belirtildi.

“Aile Paylaşımı” desteğini kullanan birçok kişi, tasarruf etmek adına 30 dolarlık bu masraftan vazgeçebilir. Apple, bu strateji ile bütün dijital hizmetlerini daha düşük bir fiyata sunabilir ve ekosisteminin kullanımını sadeleştirebilir.

iOS 13.5.5 Beta güncellemesi

iOS 13.5.5 sürümünün içerisinde yer alan dosyalarda önceki iOS sürümlerinde bulunmayan “paket teklifi” ve “paket aboneliği” ile alakalı kaynak kodlar yer alıyor. Bu kodların Apple’ın abonelik hizmetlerini düzenleyen kodlar olduğu açıklandı.

Bilindiği üzere Apple; kendisine ait olan müzik servisi için Universal Music, Sony Music ve Warner Music ile uzun yıllar sürmesi planlanan anlaşmalar imzaladı. Elbette bu anlaşmalar her an sonlandırılabilir.

iOS 13.5.5 Beta kaynak kodları

Apple cephesinden bu konu hakkında henüz bir açıklama gelmedi. Eğer Apple kendi hizmetlerini tek bir çatı altında toplarsa ve onları daha uygun bir fiyat ile sunarsa bu paketi satın alır mısınız?
yazarEge ERKEK

İlk olarak 2006 yılında forumlara adımını atan içerik üreticisi, 2011 yılında başladığı yazarlık ve editörlük macerasının son durağı olan Shiftdelete.net adına dersini çalışıyor, emek veriyor ve okuyucularını severek işini yapıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “iOS 13.5.5 Beta içindeki sevindiren detay”

 1. Feti dedi ki:

  Türkiye’de olmadığı için bizi ilgilendirmiyor

" iOS 13.5.5 Beta içindeki sevindiren detay konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iOS 13.5.5 Beta içindeki sevindiren detay ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iOS 13.5.5 Beta içindeki sevindiren detay ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Doğan Kabak ile iPhone 11 Pro Max UKT Doğan Kabak ile iPhone 11 Pro Max UKT
 2. 2 Doğan Kabak ile BMW 5 serisi UKT! Doğan Kabak ile BMW 5 serisi UKT!
 3. 3 iPhone parolasını unutursanız ne olur? - Kötü son! iPhone parolasını unutursanız ne olur? - Kötü son!
 4. 4 Xiaomi Mi Band 5 kutu açılışı! İlk karşılaşma Xiaomi Mi Band 5 kutu açılışı! İlk karşılaşma
 5. 5 Isırılmış elma logosu nereden çıktı? Isırılmış elma logosu nereden çıktı?
 6. 6 Apple Okula Dönüş kampanyası ile AirPods hediye ediyor! Apple Okula Dönüş kampanyası ile AirPods hediye ediyor!
 7. 7 30 tonluk bilgisayar olur mu? Dünden bugüne bilgisayarlar 30 tonluk bilgisayar olur mu? Dünden bugüne bilgisayarlar
 8. 8 Elindeki telefonu görmeden bil! Ofiste körebe Elindeki telefonu görmeden bil! Ofiste körebe
 9. 9 Tek telefonda iki WhatsApp çalıştırmak! Tek telefonda iki WhatsApp çalıştırmak!
 10. 10 Apple'dan bir zam daha! Servis ücretleri değişti (Video) Apple'dan bir zam daha! Servis ücretleri değişti (Video)