iOS 14 Beta 7 yayınlandı! İşte yeni özellikler


03 Eylül 2020 Perşembe 22:55
iOS 14 Beta 7 yayınlandı! İşte yeni özellikler

iPhone 12 ile birlikte kullanıma girecek olan iOS 14 için Apple, her hafta yeni güncellemelerle, yeni özellikleri denemeye devam ediyor. Kısa süre önce yayınlanan iOS 14 Beta 7, Apple Developer Center üzerinden 18a5369b yapı numarası ile yayınlanmış durumda. İşte merakla beklenen iOS 14 Beta 7 özellikleri:

iOS 14 beta 7 özellikleri

Mevcut gökkuşağı çizgili duvar kağıdı seçenekleri standart ışık modu ayarları dışında karanlık mod ayarlarına da sahip olacak. Ancak bu özellikler yalnızca karanlık mod etkin olduğunda kullanılabiliyor, varsayılan olarak seçilemiyor.

Apple, uygulama kütüphanesindeki kategorilerde de değişikliğe gitti. Bu seçenekler artık Sosyal, Kamu Hizmetleri, Verimlilik ve Finans, Bilgi ve Okuma, Yaratıcılık, diğer, Sağlık ve Fitness, Alışveriş ve Yemek, Eğlence, Seyahat, Oyunlar, Arcade ve Eğitim şeklinde olacak.

ios 14 beta 7, ios 14 beta 7 özellikleri, 18a5369b

14 Beta 7 özellikleri arasında, Beta 6’da AirPods Pro ile yaşanan bir bağlantı hatası da giderilmiş görünüyor. Bildiğiniz gibi iOS 14‘ün henüz ne zaman yayınlanacağı belli olmasa da, Apple iki haftalık güncelleme takvimini bir haftalık olarak değiştirdi. Bu da iOS 14 kararlı sürümüne hızla yaklaştığımızın bir işareti olarak görülüyor.

Şu an için 14 Beta 7 ile ortaya çıkan başka değişiklikler henüz ortaya çıkmış değil. Daha önce widget’lar, saat uygulamasında yapılan değişiklikler gibi bir dizi değişiklik karşımıza çıkmıştı. Beta 7, 18a5369b güncellemesinin boyutu ise 417 MB olarak karşımıza çıkıyor.

Şu an için 18a5369b güncellemesi geliştirici hesaplarına sahip tüm iPhone modellerinde görünmeyebiliyor. Güncellemenin tüm cihazlara dağıtılması zaman alacağından, güncelleme denetlemeyi birkaç kere kontrol etmekte yarar var. 14 Beta 7 dışında iPadOS Beta 7’de geliştirici hesapları için indirilebilir hale gelmiş durumda.
Abone ol
Bildir
guest
5 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
4 ay önce

İos 14 iPhone 8 plus da çok iyi hızlı arayüz

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
4 ay önce

Hızlı pil tüketimi konusunda yine bir çalışma olmamış gibi görünüyor

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
4 ay önce

Uydurma haber

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
4 ay önce

iphone 8 için 7 betayı da indirdim cihaz çok seri çalışıyor açılış kapanış şipşak burdan belli apple ı tebrik etmek lazım
pil tüketimi için diyeceğim iphone lar standart kullanımlarda sabahtan akşamı görür otomatik senkronizasyonları kapatın parlaklık otomatik ve %50 de olsun fitnes gibi gereksiz olanları bulun kapatın ben akşamı %30-40 buluyorum.
Cihazlarına 5 yıl yazılım + 2 yıl uygulama vererek ömürlük kullanım sunan başka bir platform malesef yok.
Apple kullanıcı ları cihazlarının değerini bilir en az 2 pil değişiminden sonra cihazını değiştirirler.

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
4 ay önce

İso iyide Apple Türkiye iyi değil son zamanlarda gerileye kullanıcı hatası deyip garantiyi iptal ediyorlar tüketici hakem heyetleri appleye son zamanlarda çok şikayet geliyor diye veryansın ediyor çok insan mağdur ye yalnız bırakılmış durumda müşteri memnuniyeti ne bakılmaz olmuş diğer markalardan farkı kalmamış gibi görünüyor umarım bu hatalarının farkına varırlar

" iOS 14 Beta 7 yayınlandı! İşte yeni özellikler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iOS 14 Beta 7 yayınlandı! İşte yeni özellikler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iOS 14 Beta 7 yayınlandı! İşte yeni özellikler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 300x zoom ile telefona yakından baktık! 300x zoom ile telefona yakından baktık!
  2. 2 A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik! A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik!
  3. 3 İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık
  4. 4 MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi
  5. 5 Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik
  6. 6 ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama! ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama!
  7. 7 Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk! Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk!
  8. 8 Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda
  9. 9 MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik! MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik!
  10. 10 Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti! Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti!