iOS 14 kodları sızdırıldı! Yeni Apple ürünleri yolda


11 Mart 2020 Çarşamba 16:00
iOS 14 kodları sızdırıldı! Yeni Apple ürünleri yolda

iOS 14 için hazırlıklarına devam eden Apple, Haziran ayında WWDC etkinliği ile birlikte yeni sürümü tanıtacak. Ancak, corona virüsünün durumuna bağlı olarak etkinliğin ileri bir tarihe ertelenme durumu da var. Nihai kararın ise önümüzdeki birkaç hafta içerisinde çıkması bekleniyor. Son gelen haberlere göre, iOS 14 kodları sızdırılmış durumda.

Sızdırılan kodların içeriğinde, Apple’ın yeni ürünleri için haberler de mevcut. Beklenen telefon iPhone 9 haricinde birçok ürün de WWDC etkinliği ile birlikte tanıtılacak.

iOS 14 kodları sızdırıldı! iPad Pro, iPhone 9, TV Remote ve AirTags yolda

Haziran ayında düzenlenecek WWDC etkinliği ile birlikte birçok Apple ürünü tanıtılacak. Tanıtım tarihi yaklaşırken, iOS 14 kodları sızdırıldı. Kodlar içerisindeki bilgilere göre iPhone 9, yeni bir iPad Pro, TV Remote ve AirTags ürünlerinin tanıtılması bekleniyor. Özellikle iPhone 9, birçok tüketici tarafından merakla bekleniyor. Cihazın başlangıç fiyatının ise 399 dolar olma ihtimali var.

iPhone 9 modelinin, iPhone 8 modeli ile benzer boyutlarda olması planlanıyor. Tabi çerçeveler büyük oranda azaltılmış olacak. Touch ID ve üçlü kamera kurulumu gibi iddialar da iPhone 9 için mevcut. Telefonun yakın zamanda seri üretime girmesi planlanıyor. Tabi corona virüsünün bu duruma etki etme ihtimali de mevcut.

Sızdırılan kodlar arasında yer alan bir diğer bilgi ise iPad Pro hakkında. Yeni bir iPad OS sürümünün de tanıtılması beklenirken, Apple’ın tabletleri için tam fare imleci desteği sunulacak. Yeni iPad Pro’nun son model iPhone 11 Pro’da olduğu gibi üçlü kamera kurulumu ile gelmesi bekleniyor.

Ayrıca, yeni bir Apple TV modeli üzerinde çalıştığı da sızan bilgiler arasında. Ancak cihazın henüz prototip aşamasında olduğu tahmin ediliyor. Yeni Apple TV ile birlikte birde yeni kumanda üzerinde çalışılıyor. Uzaktan kumandanın henüz hangi özelliklere sahip olduğu bilinmese de, Siri Remote’dan daha ucuz bir ürün karşımıza çıkabilir.

Son olarak birde arttırılmış gerçeklik desteğine sahip Apple AirTags üzerinde çalışıldığı bilgisi sızdırıldı.Kullanıcıların sesli komutlarına uyacak olan AirTags’in birde değiştirilebilir pile sahip olması bekleniyor.

Siz yeni ürünler hakkında ne düşünüyorsunuz? Tanıtılması beklenen ürünler arasında merakla beklediğiniz ürünler neler?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “iOS 14 kodları sızdırıldı! Yeni Apple ürünleri yolda”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  hicbisey

 2. Ziyaretçi dedi ki:

  Ne zaman geliyor ios 14

" iOS 14 kodları sızdırıldı! Yeni Apple ürünleri yolda konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iOS 14 kodları sızdırıldı! Yeni Apple ürünleri yolda ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iOS 14 kodları sızdırıldı! Yeni Apple ürünleri yolda ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
 2. 2 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
 3. 3 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
 4. 4 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
 5. 5 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
 6. 6 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
 7. 7 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
 8. 8 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
 9. 9 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti
 10. 10 Buraların kralı neden Samsung? Buraların kralı neden Samsung?