Okunma

iOS 7.1 ile Yeni iPad’ler Ortaya Çıktı


11 Mart 2014 Salı 07:05
iOS 7.1 ile Yeni iPad’ler Ortaya Çıktı

Apple‘ın dün akşam saatlerinde sunduğu iOS 7.1 güncellemesi yeniliklerin yanında birçok performans iyileştirmesini de beraberinde getirmişti. Özellikle eski jenerasyon olarak nitelendirebileceğimiz iPhone 4‘te bu güncelleme ile gözle görünür bir performans artışı yaşanmıştı.

iOS 7.1 güncellemesinin detayları için tıklayın.

Yeni iPadler mi geliyor?

Apple’ın son kullanıcıya sunduğu iOS 7.1 güncellemesinin kayıtlarında ilginç bulgulara rastlandı. iPad Air ve Retina ekranlı iPad mini için sunulan kodlardan farklı olan bu ilginç bulgu, yeni iPadler için bir işaret olabilir. iPad Air‘ın Wi-Fi’li modeli iPad 4,1 ve Hücresel Veri + Wi-Fi’li iPad Air modeli ise iPad 4,2 olarak adlandırılıyordu.

Retina ekranlı iPad mini‘nin Wi-Fi’li modeli iPad 4,4 ve Hücresel Veri + Wi-Fi’li Retina ekranlı iPad mini ise iPad 4,5 olarak nitelendiriliyordu.

iPad 4,3 ve iPad 4,6 da neyin nesi?

iOS 7.1 güncellemesi ile ortaya çıkan iPad 4,3 ve iPad 4,6 sürümlerinin yeni nesil iPadlere ait olabileceği düşünülüyor. Bu düşüncenin yanında bu sürümlerin Apple‘ın Çin‘e özel olarak üreteceği iPadlere ait olabileceği söyleniyor. Bakalım Apple yakın zamanda yeni nesil iPadler ile karşımıza çıkacak mı?

:: Sizce yakın zamanda yeni iPad modeli tanıtılır mı?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “iOS 7.1 ile Yeni iPad’ler Ortaya Çıktı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Kardeş GSM zaten hucresel veri iste

  2. SDN Okuru dedi ki:

    ipad in gsma modeli olmasın 4.3

" iOS 7.1 ile Yeni iPad’ler Ortaya Çıktı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iOS 7.1 ile Yeni iPad’ler Ortaya Çıktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iOS 7.1 ile Yeni iPad’ler Ortaya Çıktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "