Okunma

iOS için Yahoo Mail Değişiyor


30 Nisan 2014 Çarşamba 14:00
iOS için Yahoo Mail Değişiyor

Yeni güncellenen Yahoo Mail iOS uygulaması artık sadece bir e-posta uygulamasından ibaret değil. Aynı uygulama üzerinden Yahoo’nun deyimiyle “gerçek zamanlı bilgiye erişmek” mümkün. Anlaşılan Yahoo da kendi e-posta servisinin Gmail ve Outlook gibi servislerin ne kadar gerisinde kaldığını fark etti ve mobilde odağını kendi uzmanlık alanlarına çevirdi.

App Store açıklamalarında “birden fazla yeteneğe sahip” olduğu söylenen uygulamaya girdiğinizde en altta üç tuş görmeniz mümkün: E-posta, Haber ve Bugün. İlkiyle ne yapacağınızı tahmin etmek zor değil. Haber tuşunda kişisel önceliklerinize göre servis edilen haberler bulabilir, Bugün sekmesinde ise sık aranan başlıklar arasında hızlıca gezinebilirsiniz.

Yaptığınız aramalara göre sunduğu haberler ile bir “giriş sayfası” tadı yakalayan Yahoo, kendi Hava Durumu uygulamasıyla da iOS üzerindeki hakimiyetini sağlamaya çalışıyor. Uygulamanın önümüzdeki günlerde tüm kullanıcıların otomatik güncellemesine açılması bekleniyor.

:: Yahoo Mail kullanıyor musunuz?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “iOS için Yahoo Mail Değişiyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Apple Yahoo’yu satın alsın. Gelin güvey edelim 😀

" iOS için Yahoo Mail Değişiyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iOS için Yahoo Mail Değişiyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iOS için Yahoo Mail Değişiyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "