iOS kullanıcılarına Facebook müjdesi


27 Haziran 2020 Cumartesi 23:00
iOS kullanıcılarına Facebook müjdesi

Artık hemen hemen her uygulamada karanlık mod desteğinin bulunduğunu görebiliyoruz. Değişen tasarım anlayışlarımız ve akıllı telefonların sürekli gündem olan verimliliği bizi hem şık görünen hem de kolay uygulanabilen tasarrufa götürüyor. Dünyanın en büyük sosyal medya sitesi Facebook karanlık mod müjdesini iOS kullanıcıları için veriyor.

Bu özellik henüz tüm kullanıcılara sunulmadı, sınırlı bir kullanıcı kitlesinde özellik kullanılabilir durumda. Yakın zamanda herkes için kullanılabilir olacak.

iOS’te Facebook karanlık mod desteği

Bugün paylaşılan bir tweet, iOS kullanıcısının Facebook uygulamasının karanlık moda geçiş yaptığını gösteriyor. Özellik tüm kullanıcılara dağıtıldığında ayarlar sekmesinden açıp kapatabileceğiz. Kardeş uygulama Instagram sistemin varsayılan temasına göre aydınlık ve karanlık arasında geçiş yapıyordu. Facebook’ta ise ayarlardan seçebilmemiz daha kullanışlı bir seçenek.

Özellik yavaş yavaş dağıtılırken herkes için ne zaman kullanılabilir olacağı da merak konusu oldu. Genellikle köklü değişiklikler veya göreceli olarak sevilebilecek özellikler ilk etapta herkes için kullanıma sunulmaz. Yani özelliği muhtemelen 2020 yılı sonuna kadar kullanabilir hale geleceğiz.

Facebook karanlık mod özelliğini yenilenen internet sitesi ile kullanıma sokmuştu. Ardından Android cihazlara sunulan yenilik nihayetinde Apple kullanıcılarına da sunuluyor. Gittikçe yaygınlaşan renk şeması sizlerin hoşuna gidiyor mu?
yazarEmre Özdoğan

2020 yılının Mart ayında Shiftdelete ekibine dahil olan genç yazar artırılmış gerçeklik ve yapay zeka ile ilgili çalışmalarda bulunuyor. Teknoloji dünyasında bildiklerini anlatmak için içerik üretiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
7 ay önce

Facebook kullanan var mı hala ??

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
7 ay önce

Android lere ne zaman gelicek?

" iOS kullanıcılarına Facebook müjdesi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iOS kullanıcılarına Facebook müjdesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iOS kullanıcılarına Facebook müjdesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Pandemi döneminde bankacılık nasıl değişti? Pandemi döneminde bankacılık nasıl değişti?
  2. 2 iPhone 12 Pro Max'i 'zırhlayıp' test ettik! iPhone 12 Pro Max'i 'zırhlayıp' test ettik!
  3. 3 Xiaomi'nin en güçlü telefonu Mi 11 incelemesi Xiaomi'nin en güçlü telefonu Mi 11 incelemesi
  4. 4 Performansı yeterli mi? MSI GL75 Leopard inceleme Performansı yeterli mi? MSI GL75 Leopard inceleme
  5. 5 Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım? Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım?
  6. 6 Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik! Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik!
  7. 7 3D yazıcıda ofis için neler bastık? 3D yazıcıda ofis için neler bastık?
  8. 8 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  9. 9 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  10. 10 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi