Okunma

iOS ve Android için Photos Companion çıktı!


15 Şubat 2018 Perşembe 19:30
iOS ve Android için Photos Companion çıktı!

Microsoft bir süredir üzerinde çalıştığı fotoğraf uygulaması sonunda kullanıcılara sundu. İşte, iOS ve Android için Photos Companion uygulamasının detayları.

Microsoft uygulaması Photos Companion neler sunuyor?

Microsoft fotoğraf uygulaması, kullanıcıların akıllı telefonundaki fotoğrafları kablosuz olarak Windows 10 Fotoğraflar uygulaması ile eş zamanlaması için kolay bir yol sunuyor. Sade bir kullanıcı arayüzüne sahip olan uygulama sadece gerekli adımların gerçekleştirilmesine odaklanmış.

Photos Companion

Aktarıma başlamak için bilgisayardaki Fotoğraflar uygulaması ile oluşturulan QR kodun akıllı telefon uygulaması ile taranması gerekiyor. Ardından eş zamanlamak istediğiniz fotoğrafları seçiyorsunuz. Bu arada her iki cihazında da aynı Wi-Fi ağında olması gerektiğini ve bilgisayarınızda 2018.18011.13110.0 veya üstü Fotoğraflar uygulamasına sahip olmanız gerektiğinin altını çizelim.

Mobil cihazlar ve bilgisayarlar arasında görüntülerin hızlı bir şekilde transfer edilmesi için tasarlanan uygulama USB, Bluetooth veya bulut depolama transferi gibi süreçlere pratik bir alternatif.

Uygulamayı iOS için buradan, Android içinse buradan indirebilirsiniz.

:: Bundan sonra bu yeni uygulamayı kullanmayı düşünür müsünüz?
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" iOS ve Android için Photos Companion çıktı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iOS ve Android için Photos Companion çıktı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iOS ve Android için Photos Companion çıktı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "