Okunma

iPad 2 Ne Zaman Çıkacak?


23 Kasım 2010 Salı 07:48
iPad 2 Ne Zaman Çıkacak?

Tablet furyasını başlatan ürün olan Apple iPad‘in ikinci sürümü hakkında söylentiler giderek sıklaşmaya başladı. (iPad 2’den Son Haberler)

Google Android kullanan ürünlerin yaygınlaşması da Apple’ın bunlara yeni bir cevap vermesi zorunluluğunu doğuruyor.

Apple’ın yeni bir iPad piyasaya sürmesi, teknoloji dünyasını olduğu kadar yatırım dünyasını da yakından ilgilendiriyor.

Gleacher adlı bir yatırım şirketinin analistlerinden Brian Marshall, Apple’ın yeni iPad’i piyasaya sürerken iPhone ve iPod‘larda kullandığı stratejiyi devam ettireceğini belirtti.

 

iPad 2’ye ait olduğu iddia edilen çizimlere internette sıkça rastlanabiliyor

 

En Mantıklı Tahmin

Marshall, iPad 2’nin piyasaya çıkış tarihi için yapılabilecek en mantıklı tahminin ise Nisan olduğunu söylüyor.

iPad 2 için kullanılacağı iddia edilen HDI kartlar için Apple tarafından verilen siparişin ancak Şubat ayına yetişecek olmasının yeni cihazın Nisan ayına kadar raflarda olamayacağı anlamına geldiği belirtiliyor.

Elbette bu şimdilik sadece bir iddiadan ibaret. Apple’dan resmi bir açıklama gelmeden, iPad 2‘nin ne zaman piyasaya sürüleceği hakkında tahminden öteye gitmek imkansız.

:: Apple iPad 2’de ne gibi özellikler olmasını istersiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" iPad 2 Ne Zaman Çıkacak? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPad 2 Ne Zaman Çıkacak? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPad 2 Ne Zaman Çıkacak? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "