Okunma

iPad 2’lerin Üretimi Başladı


07 Aralık 2010 Salı 12:30
iPad 2’lerin Üretimi Başladı

Tablet cihazların öncüsü konumunda olan Apple iPad’in ikinci sürümü için bir süredir çeşitli söylentiler dolaşıyor. (iPad 2 Ne Zaman Gelecek?)

Bu söylentilerin odak noktasını cihazın piyasaya çıkış tarihi oluşturuyor. Bugüne kadar, Ocak ayından Nisan ayına kadar değişen birden fazla çıkış tarihi dile getirilmişti. (iPad 2’nin Çıkış Tarihi Ne?)

Tayvan merkezli bir site olan Digitimes’ın haberine göre, iPad 2’nin üretimini yapacak olan Foxconn’a Şubat ayında 400 ile 600 bin adet arasında ürünün hazır olması talimatı verildi.

 

iPad 2 üretiminin Foxconn’un Chengdu fabrikasında yapıldığı belirtiliyor

Üretim Ertelendi

Apple’ın aslen seri üretime Ocak ayında geçmeyi planladığı fakat cihazın yazılımının hala test aşamasında olduğu için bir erteleme yaşandığı da iddialar arasında. Apple ve Foxconn yetkilileri ise konu hakkında bir açıklama yapmadı.

Ortaya çıkan bu yeni söylenti doğruysa yeni iPad’i yaklaşık 100 gün içinde görebilmek mümkün olacak. Söylenti doğru çıkmazsa bile, iPad 2′nin 2011’in ilk çeyreğinde piyasada olacağını söylemek mümkün.

 

:: iPad almayı düşünüyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" iPad 2’lerin Üretimi Başladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPad 2’lerin Üretimi Başladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPad 2’lerin Üretimi Başladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "