Okunma

iPad 2’nin Ekranı Ortaya Çıktı (mı?)


02 Şubat 2011 Çarşamba 10:30
iPad 2’nin Ekranı Ortaya Çıktı (mı?)

Piyasalardaki dijital tablet çılgınlığı sürüyor. Özellikle Apple’ın iPad’i, bu konuda popüler ve öncü olmasından ötürü, gözler hep bu ürünün üzerinde. Daha ilkinin yankıları dinmemişken, iPad 2 konuşulmaya başlandı bile.

Hakkında birçok haber yapılan iPad 2‘nin bu defa da ekranı ortaya çıktı. Çin’de imal edilen bazı LCD ekranların iPad 2’ye ait olduğu düşünülüyor.

İnternete Sızan Görüntüler

Çin’de ortaya çıkan ve internete sızan resimler arasında seri numaraları da göze çarpıyor. Hali hazırda iPad’lerin üzerinde bulunan ekranlarda, LP097X02-SLA3 rakamları yer alırken, iPad 2’ye ait olduğu sanılan ürünlerde ise LP097X02-SLN1 yazıyor.

Eski versiyonuna nazaran çok daha yüksek çözünürlüklü bir ekrana sahip olacak olan iPad 2’nin, selefinin eksiklerini gidermesi bekleniyor.

:: Ekranların iPad 2’ye ait olduğunu düşünüyor musunuz?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" iPad 2’nin Ekranı Ortaya Çıktı (mı?) konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPad 2’nin Ekranı Ortaya Çıktı (mı?) ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPad 2’nin Ekranı Ortaya Çıktı (mı?) ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "