Okunma

iPad İçin 4 Tavsiye Uygulama


24 Ocak 2012 Salı 09:45
iPad İçin 4 Tavsiye Uygulama

Solitaire City

Kart oyunlarına, özellikle de soliter türevi oyunları seviyorsanız size güzel bir uygulama önerimiz var. Solitaire City Deluxe olarak da geçen oyun, 16 farklı kart oyununu içinde barındırıyor. 16 oyunun farklı kurallarla oynanabilir hallerinin de bulunduğunu düşünürsek oyun sayısı bir hayli fazla oluyor.

Geniş bir ayar menüsü olan, güzel grafiklere sahip olan ve antreman, oyun bilgileri gibi bölümleri bulunan oyunun her iPad’de bulunması gerektiğini söyleyebiliriz. Fiyatı ise 4.99 dolar.

Uygulamayı indirmek için tıklayın.

Pişti II

Bu sayımızda bir kart oyununu daha tanıtacağız. Fakat bu sefer yabancı uygulama ve yabancı kart oyunu değil, ülkemizin milli kart oyunu Pişti oyunun uygulaması. Pişti II olarak yayınlanan oyunda tek yaptığımız pişti oynamak.

Oyuna girdiğimizde bizi iki oyun seçeneği karşılıyor. Birincisi Online, diğeri ise iPad’a karşı seçenekleri. İsterseniz yapay zekaya karşı oynayabilir, isterseniz de online oyunculara karşı pişti oynayabilirsiniz. Online oynamanın büyük zevk verdiğini ve her bağlandığınızda mutlaka bir rakip bulabildiğinizi belirtelim.

Uygulamayı indirmek için tıklayın.

Frank Miller’s 300

Geçtiğimiz ay vizyonda oynayan Ölümsüzler filmini izlediyseniz o filmin atasının 300 Spartalı olduğunu bilirsiniz. 2006 yılında vizyona giren 300 Spartalı, hem gerçeğe dayalı bir tarih anlatısı, hem de bir çizgi roman. Gerçeğinden esinlenerek yapılan çizgi romanı okuma şansınız çok az, çünkü ülkemizde sadece bir kez basıldı ve tükendi.

Ancak teknolojinin nimetlerini kullanarak Dark Horse firmasının yaptığı 300 uygulamasını indirerek çizgi romanı okuyabilirsiniz. Çizgi romanın İngilizce dilinde olduğunu belirtelim. Eğer güveniyorsanız büyük keyif alabilirsiniz. Fakat resimlerine bakmak için bile değer. Fiyatı 9.99 dolar.

Uygulamayı indirmek için tıklayın.

Fancy

iPad için bulunması gereken bir uygulama da Fancy olmalı. Kısa bir üyelik kaydından sonra kullanmaya başlayabileceğiniz Fancy, aslında adından da anlaşılabileceği gibi şık olan her şeyin bulunduğu bir uygulama. Tek yapmanız gereken istediğiniz fotoğrafa bakmak ve beğendime tıklamak.

Fancy, size her türlü konuda fikir verebilir. Saatten ayakkabıya, evden mobilyaya, makyajdan oyuncağa kadar her türlü güzel şeylerin fotoğrafları Fancy’de bulunuyor. Ayrıca tüm beğendiğiniz fotoğraflara da tek sayfada topluca bakabiliyorsunuz.

Uygulamayı indirmek için tıklayın.

:: Uygulamaları beğendiniz mi?
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" iPad İçin 4 Tavsiye Uygulama konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPad İçin 4 Tavsiye Uygulama ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPad İçin 4 Tavsiye Uygulama ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "